Podrobné vyhledávání
Kraje
region_all Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj Zlínský krajZlínský kraj Jihomoravský krajJihomoravský kraj Pardubický krajPardubický kraj VysočinaVysočina Jihočeský krajJihočeský kraj Plzeňský krajPlzeňský kraj Karlovarský krajKarlovarský kraj PrahaPraha Středočeský krajStředočeský kraj Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj Liberecký krajLiberecký kraj Ústecký krajÚstecký kraj Olomoucký krajOlomoucký kraj Moravskoslezský krajZlínský krajJihomoravský krajPardubický krajVysočinaJihočeský krajPlzeňský krajKarlovarský krajPrahaStředočeský krajKrálovéhradecký krajLiberecký krajÚstecký krajOlomoucký kraj
12. května 2020
ČLÁNEK
OFTEX oční klinika

Představení soukromé oční kliniky

Celá ČR

OFTEX je moderní soukromá oční klinika a rozsáhlá síť špičkově vybavených očních center a optik. Poskytujeme a garantujeme nejvyšší kvalitu a komplexnost zdravotní péče v oboru očního lékařství pacientům z celé České republiky. Naše pobočky naleznete v kraji Pardubickém, Královéhradeckém, Středočeském a na Vysočině.

11. května 2020
ČLÁNEK
ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ

AKTUÁLNÍ PRACOVNÍ NABÍDKY A ZAJÍMAVÉ INFORMACE - KVĚTEN

Celá ČR

CHCETE BÝT V OBRAZE? Stáhněte si kompletní přehled pracovních nabídek a dalších zajímavých informací z oboru zdravotnictví v KVĚTNOVÉM vydání ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ. K pravidelnému měsíčnímu odběru registrujte Váš e-mail v sekci NEWSLETTER v hlavním menu.

7. května 2020
ČLÁNEK
Jihomoravské dětské léčebny, p.o.

DĚTSKÁ LÉČEBNA KŘETÍN

Jihomoravský kraj

Dětská léčebna Křetín se nachází v malebné vesničce Křetín v bývalém zámečku, který nechal postavit v roce 1861 hraběcí rod Des fours Walderode pocházející z Nizozemí. Od roku 2010 je sloučena s Dětskou léčebnou se speleoterapií v Ostrově u Macochy a s Dětskou léčebnou pohybových poruch v Boskovicích do dětského zařízení Jihomoravské dětské léčebny, p. o. Pobyty dětí jsou 4 – týdenní, hrazeny…

6. května 2020
ČLÁNEK
ONK, a.s., Nemocnice Kutná Hora

Představení nemocnice

Středočeský kraj

Nemocnice Kutná Hora se nachází v okrajové části historického města Kutná Hora a nabízí tak krátkou dojezdovou vzdálenost z Prahy a okolí. Provoz akutního lůžkového interního oddělení a chirurgického oddělení je podpořen nezbytným komplementem (anesteziologicko-resuscitační oddělení, oddělení radiodiagnostiky, oddělení klinické biochemie a hematologie, rehabilitační oddělení). Součástí nemocnice…

4. května 2020
ČLÁNEK
Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem, o.z.

Ortopedie je dvanáctou klinikou Univerzity J. E. Purkyně a Krajské zdravotní v ústecké nemocnici

Ústecký kraj

Krajskou zdravotní, a. s. – Masarykovu nemocnici v Ústí nad Labem, o. z., a Univerzitu Jana Evangelisty Purkyně (UJEP) spojuje od 1. dubna 2020 již dvanáct klinik. Nově k současným jedenácti klinickým pracovištím přibyla Ortopedická klinika Fakulty zdravotnických studií Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem a Krajské zdravotní, a. s. – Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, o. z. Jejím…

4. května 2020
ČLÁNEK
Nemocnice Na Františku

Představení nemocnice

Praha

Nemocnice Na Františku je příspěvkovou organizací městské části Praha 1. Je předním českým pracovištěm pro léčbu karcinomu prsu s největším počtem provedených operací prsu v Praze. Nachází se zde Sdružené onkologické centrum (SOC) ke Komplexnímu onkologickému centru (KOC) pražské Všeobecné fakultní nemocnice a Screeningové centrum kolorektálního karcinomu s onkochirurgickou poradnou.

30. dubna 2020
ČLÁNEK
Samostatná ordinace gynekologa s.r.o.

POKUD NEJDE O ŽIVOT, NEJDE V PODSTATĚ O NIC

Praha

Společnosti Samostatná ordinace gynekologa s.r.o. a Pro Gyn s.r.o. vznikly s cílem poskytovat pacientkám všech věkových kategorií nepřetržitou léčebně preventivní gynekologickou a porodnickou péči.

24. dubna 2020
ČLÁNEK
ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ

Podpora zdravotnictví 50 miliard korun. Vláda je pro

Celá ČR

Navýšení plateb za státní pojištěnce bude využito na udržení výše úhrad poskytovatelům zdravotních služeb na úrovni dohod pro rok 2020 i jako motivace poskytovatelů zdravotních služeb k poskytování všech dočasně odložených zdravotních služeb, uvádí ministerstvo.

19. dubna 2020
ČLÁNEK
ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ

Studenti medicíny nesouhlasí s návrhem ministra, který je má uvázat k jedné nemocnici

Celá ČR

Studenti jsou proti návrhu úpravy zákona, která by měla mladé lékaře zavázat, aby pracovali až čtyři a půl roku po absolvování medicíny v ČR na jednom místě. Podle nich by taková novela mohla ještě prohloubit personální krizi v menších nemocnicích některých regionů, protože by mohli raději zvažovat například setrvání ve větších městech.

16. dubna 2020
ČLÁNEK
ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ

Data, která umožnila restart běžného chodu nemocnic

Celá ČR

Ministerstvo zdravotnictví si je díky datům od ÚZIS a projektu online dispečinku intenzivní péče jisté, že se nemocnice i ambulance mohou začít vracet k chodu podobnému běžnému provozu. Vydalo doporučení pro jednotlivé typy poskytovatelů zdravotních služeb.