Inzerce - řádková inzerce

 

Cena řádkového personálního inzerátu se odvíjí od jeho délky, resp. počtu znaků, a jaký si vyberete typ inzerátu - standard, zvýrazněný, TOP. 

 

1) Standardní inzerát:         

Umístění inzerátu v tištěné a elektronické podobě v dané kategorii + 1 měsíc na webu + na facebookové stránce.

2) Zvýrazněný inzerát:             

Zvýrazněné - barevné pozadí v tištěné a elektronické podobě + zvýzraněné/barevné umístění na webu po dobu 1 měsíce na prvním místě v dané kategorii po celou dobu platnosti inzerátu + umístění na facebookové stránce. V případě více zvýrazněných inzerátů, se inzeráty řadí na webu v dané kategorii podle data přidání "Platnosti - od". V případě existence TOP inzerátu, se zvýrazněný inzerát řadí v dané kategorii na webu pod takto označený inzerát.

3) TOP inzerát:                       

Dominantní umístění inzerátu včetně loga v tištěné a elektronické podoby na titulní či další straně bez ohledu na kategorii + dominantní umístění na webu včetně homepage + umístění na prvním místě v dané kategorii po celou dobu platnosti inzerátu (1 měsíc) s označením TOP + umístění na facebookové stránce. V případě více TOP inzerátů, se inzeráty řadí na webu i v tištěné a elektronické podobě v dané kategorii podle data přidání "Platnosti - od".

 

Kalkulaci Vašeho řádkového personálního inzerátu můžete zjistit přímo po bezplatné registraci na těchto stránkách*

NEBO

zašlete text inzerátu na obchod@zamestnanivezdravotnictvi.cz a my Vás budeme obratem informovat o ceně jednotlivých typů inzerátů.

 

*Pro on-line kalkulaci a zadání inzerátu se stačí bezplatně zaregistrovat na http://www.zamestnanivezdravotnictvi.cz/registrace-instituce a vytvořit si tak svůj účet, kde můžete okamžitě zadat svůj inzerát. V průběhu zadávání inzerátu budete ihned informováni o ceně daného inzerátu prostřednictvím interaktivní kalkulačky.

Postup zadávání inzerce najdete na: http://www.zamestnanivezdravotnictvi.cz/text/postup-zadavani-inzerce.