Odborný seminář – Neuropatické chronické bolesti (PHN, PNP)

  • Organizátor:IPVZ
  • Začátek: 17. února 2020 | 00:00
  • Konec: 17. února 2020 | 00:00
  • Místo konání: Praha 4, Budějovická 15, Hotel ILF
  • Kraj: Praha
Praha
Seminář zaměřený na definované syndromy chronické neuropatické bolesti, jejich diagnostika a terapie. Dále KRBS komplexní regionální bolestivý syndrom I. a II typu. Kazuistiky, farmakoterapie, diskuze specialistů a se specialisty. Určeno pro všeobecné praktické lékaře a lékaře různých odborností se zájmem o danou tematiku.

Kontakt: , tel: 261 092 442, e-mail: mala@ipvz.cz

WWW: https://www.ipvz.cz/vzdelavaci-akce/54065-odborny-seminar-neuropaticke-chronicke-bolesti-(phn-pnp)?utm_source=partner&utm_medium=text&utm_campaign=zamestnani-ve-zdravotnictvi

14. dubna 2020
AKCE
IPVZ

Specializační kurz – Novinky ve všeobecném praktickém lékařství

Praha

Doporučené postupy, organizační a právní problematika, aktuální zdravotnická problematika, novinky ve vzdělávacím programu. Určeno pro lékaře v přípravě k atestaci v oboru všeobecné praktické lékařství (povinný kurz dle vzdělávacího programu).

Místo konání:
Praha 4, Budějovická 15, Hotel ILF
Kraj:
Praha
14. dubna 2020
AKCE
IPVZ

Kurz – Sonografie hlavy a krku

Praha

Využití sonografie v diagnostice hlavy a krku, zejména rezistence na krku (štítná žláza, krční uzliny, cysty, nádory atd.), slinné žlázy. Sonografie a punkce tenkou jehlou, metody, klinické diagnózy, léčba. Určeno pro lékaře ORL, radiology, praktické lékaře, endokrinology.

Místo konání:
Praha 5, V Úvalu 84, FN v Motole, katedra ORL, uze
Kraj:
Praha
14. dubna 2020
AKCE
IPVZ

Předatestační kurz v angiologii

Praha

Epidemiologie, etiologie, patofyziologie, diagnostika a léčba cévních chorob. Metabolická onemocnění. Určeno pro lékaře se zájmem o prohloubení znalostí v oboru angiologie.

Místo konání:
Praha 2, U Nemocnice 2, VFN, II. interní klinika
Kraj:
Praha
15. dubna 2020
AKCE
IPVZ

Kurz – Aplikace A-PRP v estetické dermatologii

Praha

Aplikace aktivní plazmy, teoretický úvod, ukázka praktického provedení. Určeno pro korektivní dermatology a dermatology se zájmem o estetickou dermatologii.

Místo konání:
Praha 10, Ruská 85, IPVZ
Kraj:
Praha