Postup zadávání inzerce

1) Řádková personální inzerce

A) Registrace:

Pokud jste novým klientem, je potřeba se nejprve zaregistrovat zde nebo se na registrační formulář dostanete v horní části - "Registrace". Registrace je zdarma. Údaje slouží pro fakturaci a případně kontaktu na objednatele. Některé údaje (adresa) budou automaticky převzaty při zadání inzerce. Uživatelské jméno a heslo je libovolné. V případě potřeby lze Vámi vyplněné údaje měnit přímo ve Vašem Profilu, který se Vám po registraci vytvoří.

V rámci registrace si můžete zaškrtnout, zda budete chtít zasílat jednotlivá vydání Zaměstnání ve zdravotnictví (ZvZ) ve formátu pdf na Váš e-mail.

Po registraci můžete rovnou zadávat řádkovou personální inzerci.

 

Za jednu cenu bude Váš inzerát uveřejněn:

- v tištěné a elektronické podobě Zaměstnání ve zdravotnictví

- 1 měsíc na www.zamestnanivezdravotnictvi.cz

- na FACEBOOKU - Zaměstnání ve zdravotnictví, kde jsou uveřejněny i zajímavé články z oboru

 

B) Postup zadávání inzerce:

1. Přihlásit se na „Můj profil“

2. Otevřít v levém menu „Zadat inzerát“

3. Vyplnění údajů (některé údaje - adresa - budou automaticky převzaty z údajů, které se zadávají při registraci). Údaje lze přepisovat. V inzerátu se zobrazí text z těchto polí: „Název instituce“ + „Nadpis inzerátu“ + „Upřesňující popis“ . Do pole "Upřesňující popis" musí být uvedeny i kontaktní údaje pro zájemce o pracovní pozici.

Doporučujeme, aby text inzerátu v "Upřesňující popis" byl rozdělen na části a začínal slovy Požadujeme X Nabízíme X Kontakt. Tato slova v tištěné a elektronické podobě zvýrazňujeme a rozdělujeme do jednotlivých bloků, aby text inzerátu byl přehlednější. Pokud tato slova nebude inzerce obsahovat, námi doplněna nebudou, jelikož do textu inzerce nezasahujeme. Dále doporučujeme zaškrtnout specializaci dané pozice z důvodu filtrování.

4. Platnost inzerátu je vždy 1 měsíc na webu a to od data, které si zvolíte v kolonce „Platnost od“. Poslední den v měsíci je uzávěrka pro tištěnou a elektronickou podobu, která bude distribuována prostřednictvím našich partnerů v nadcházejícím měsíci. Všechny inzeráty, které se tedy k tomuto datu nachází na webu, jsou převzaty do tištěné a elektronické podoby. Inzerát lze zadat na několik měsíců dopředu.

6. Až po kliknutí na „Souhlasím s uvedenou cenou a zaslat objednávku“ Vám bude na Váš e-mail zaslána již závazná objednávka, na základě které Vám vystavíme fakturu.

C) Kalkulace inzerce:

Do ceny inzerátu se započítává součet znaků v polích A) + B) + C):

A) pole „Název instituce“

B) pole „Nadpis inzerátu“

C) pole „Upřesňující popis“

V průběhu zadávání inzerátu se pod polem "Upřesňující popis" interaktivně kalkuluje cena a to podle počtu znaků a dle Vámi zvoleného typu inzerátu (standard, zvýrazněný, TOP). Zadání inzerce je závazné až po potvrzení na "Souhlasím s uvedenou cenou a zaslat objednávku". Po potvrzení Vám bude na zaregistrovaný e-mail zaslána závazná objednávka, na základě které Vám vystavíme fakturu.

2) Plošná inzerce

K dispozici jsou standardní formáty 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/6, 1/8 nebo speciální formáty podle individuální potřeby klienta. Plošné personální inzeráty jsou také uveřejněny na webu po dobu 1 měsíce v režimu TOP. Kalkulace na vyžádání na e-mailu  obchod@zamestnanivezdravotnictvi.cz . Uzávěrka pro zaslání podkladů v pdf pro tištěnou a elektronickou podobu je poslední den v měsíci. V případě dotazů jsme Vám k dispozici na telefonu +420 774 044 233.