Vyhledávání

Předmět
Kraje
region_all Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj Zlínský krajZlínský kraj Jihomoravský krajJihomoravský kraj Pardubický krajPardubický kraj VysočinaVysočina Jihočeský krajJihočeský kraj Plzeňský krajPlzeňský kraj Karlovarský krajKarlovarský kraj PrahaPraha Středočeský krajStředočeský kraj Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj Liberecký krajLiberecký kraj Ústecký krajÚstecký kraj Olomoucký krajOlomoucký kraj Moravskoslezský krajZlínský krajJihomoravský krajPardubický krajVysočinaJihočeský krajPlzeňský krajKarlovarský krajPrahaStředočeský krajKrálovéhradecký krajLiberecký krajÚstecký krajOlomoucký kraj
3. listopadu 2023
ČLÁNEK
Nemocnice Tábor, a.s.

LÉKAŘI PLICNÍHO ODDĚLENÍ VYUŽÍVAJÍ NOVÉ DIAGNOSTICKÉ PŘÍSTROJE

Jihočeský kraj

Díky investici do nového vybavení plicního oddělení mají lékaři možnost rozšířit a zlepšit své vyšetřovací metody. K vyšetření patologií v oblasti hrudníku a hrudní stěny využívají nový ultrazvukový přístroj a také nový bronchoskop s věží, díky němuž je možno postoupit zas o kousek dál do dýchacích cest než s dřívějším vybavením.

17. října 2023
ČLÁNEK
Kliniken am Goldenen Steig gGmbH

PŘEDSTAVENÍ ZAŘÍZENÍ

Kliniky Am Goldenen Steig provozují dvě akutní nemocnice ve městech Freyung a Grafenau. Vzhledem k naší poloze v bezprostřední blízkosti hranic zaměstnáváme mnoho českého personálu (celkem je 1100 zaměstnanců, z toho 120 lékařů, z nichž cca 50 je z České republiky). Někteří z nich denně dojíždějí, jiní přesunuli své centrum života do okresu Freyung-Grafenau.

10. října 2023
ČLÁNEK
ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ

AKTUÁLNÍ PRACOVNÍ NABÍDKY A ZAJÍMAVÉ INFORMACE - ŘÍJEN 2023

Celá ČR

Máme pro Vás přehled aktuálních pracovních nabídek a zajímavých informací z oboru zdravotnictví v ŘÍJNOVÉM vydání ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ. Najdete nás také na facebookové stránce – Zaměstnání ve zdravotnictví – staňte se našimi fanoušky!

9. října 2023
ČLÁNEK
Nemocnice Plzeňského kraje

Nemocnice Plzeňského kraje obsluhují území s 320 tisíci obyvateli

Plzeňský kraj

Nemocnice Plzeňského kraje jsou lůžková zdravotnická zařízení vlastněná Plzeňským krajem, která poskytují zdravotní péči na většině jeho území s 320 tisíci obyvateli. Jedná se o čtyři nemocnice akutní péče v Klatovech, Domažlicích, Rokycanech a Stodu a dvě nemocnice následné péče v Horažďovicích a Plané na Tachovsku. Nemocnice nabízí ideální kombinaci moderního přístrojového vybavení a zázemí,…

8. října 2023
ČLÁNEK
Innova Healthcare, a.s

Inovátor českého zdravotnictví: Na co se zaměřujeme a jakou máme vizi?

Praha

V rámci skupiny Innova Healthcare provozujeme hned několik moderních zdravotnických zařízení v Praze, Mostě a Moravskoslezském kraji. Naše služby neustále rozšiřujeme a každým rokem otevíráme několik nových provozů. Aktuálně tedy zaměstnáváme skoro 500 lidí, a to nejen lékaře, ale i další zdravotnický personál a administrativní pracovníky. Pojďme si tedy představit jednotlivé kliniky i naše…

25. září 2023
ČLÁNEK
Lázně Poděbrady, a.s.

PŘEDSTAVENÍ LÁZNÍ

Středočeský kraj

Jsme největší středočeské lázně. Od r.1908 léčíme nemoci srdce, cukrovku nebo pohybové ústrojí. Nabízíme také wellness, víkendové nebo seniorské pobyty v šesti hotelech.

22. září 2023
ČLÁNEK
HealthCare Institute Czech Republic o.p.s.

18. ročník odborné konference „Efektivní nemocnice 2023“ 28.-29.11.2023

Praha

„Vážení kolegové, rádi bychom Vás informovali o blížícím se 18. ročníku odborné konference „Efektivní nemocnice 2023 - Strategie zdravotních pojišťoven a nemocnic“, který se uskuteční ve dnech 28. – 29.11.2023 v hotelu Clarion Congress v Praze – Vysočanech. Detaily k této odborné konferenci naleznete na http://www.hc-institute.org/cz/efektivni-nemocnice.html .

14. září 2023
ČLÁNEK
ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ

AKTUÁLNÍ PRACOVNÍ NABÍDKY A ZAJÍMAVÉ INFORMACE - ZÁŘÍ 2023

Celá ČR

Máme pro Vás přehled aktuálních pracovních nabídek a zajímavých informací z oboru zdravotnictví v ZÁŘIJOVÉM vydání ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ. Najdete nás také na facebookové stránce – Zaměstnání ve zdravotnictví – staňte se našimi fanoušky!

13. září 2023
ČLÁNEK
Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s. nemocnice Středočeského kraje

Primář Janovský: obor následné péče vyžaduje širší znalosti

Středočeský kraj

Klaudiánova nemocnice má dnes dvě oddělení následné péče: jedno se nachází v areálu nemocnice v Mladé Boleslavi a druhé v městské budově v Mnichově Hradišti. Primářem je MUDr. Jiří Janovský.

12. září 2023
ČLÁNEK
Fakultní nemocnice Hradec Králové

Královéhradecká kardiochirurgie

Královéhradecký kraj

Královéhradecká kardiochirurgie je špičkové pracoviště s dlouhou a významnou historií. Svou činností s dlouhodobě vynikajícími výsledky pokrývá ucelené spektrum kardiochirurgických výkonů, s výjimkou srdečních transplantací.