Vyhledávání

Předmět
Kraje
region_all Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj Zlínský krajZlínský kraj Jihomoravský krajJihomoravský kraj Pardubický krajPardubický kraj VysočinaVysočina Jihočeský krajJihočeský kraj Plzeňský krajPlzeňský kraj Karlovarský krajKarlovarský kraj PrahaPraha Středočeský krajStředočeský kraj Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj Liberecký krajLiberecký kraj Ústecký krajÚstecký kraj Olomoucký krajOlomoucký kraj Moravskoslezský krajZlínský krajJihomoravský krajPardubický krajVysočinaJihočeský krajPlzeňský krajKarlovarský krajPrahaStředočeský krajKrálovéhradecký krajLiberecký krajÚstecký krajOlomoucký kraj
14. listopadu 2023
ČLÁNEK
Nemocnice Benešov

K interně již vede nadzemní koridor. Propojení pavilonů je tak kompletní

Středočeský kraj

V pondělí 25.9.2023 odpoledne došlo k vyzvednutí druhé části nadzemního koridoru, který nyní spojuje interní pavilon a novou budovu v parku (centrální vstupní pavilon). Ocelová konstrukce byla delší o deset centimetrů než první část směrem k chirurgii - je dlouhá 36 m a váží 19 tun. Tentokrát bylo uložení složitější, protože stavebníci museli konstrukci položit z boku interního pavilonu na…

14. listopadu 2023
ČLÁNEK
Stodská nemocnice,a.s.

Rodinná atmosféra kousek za Plzní

Plzeňský kraj

Nemocnice ve Stodu se mění před očima. Od roku 2015 se postupně rozšiřuje a prochází průběžnou modernizací. Vždy je však kladen důraz na to, aby byl zachován punc rodinné nemocnice, kde uzdravuje jak zkušený personál a moderní léčebné metody, tak i klidné prostředí.

13. listopadu 2023
ČLÁNEK
Chronicare s. r. o.

Zařízení Chronicare navazují na péči oddělení ARO a JIP

Středočeský kraj

Část pacientů, kteří v důsledku úrazu nebo závažného onemocnění byli hospitalizováni na akutních lůžkách intenzívní péče (ARO nebo JIP) mohou být kandidáty hospitalizace na lůžkách následné intenzívní péče (NIP). Komplexní péči o tyto komplikované pacienty ve Středočeském, Moravskoslezském a Jihomoravském kraji zabezpečují zařízení následné intenzivní péče (NIP) Chronicare.

8. listopadu 2023
ČLÁNEK
ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ

JSME TU PRO VÁS JIŽ 12 LET - DĚKUJEME ZA VAŠI PŘÍZEŇ !

Celá ČR

Máme pro Vás přehled aktuálních pracovních nabídek a zajímavých informací z oboru zdravotnictví ve VÝROČNÍM - LISTOPADOVÉM vydání ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ. Najdete nás také na facebookové stránce – Zaměstnání ve zdravotnictví – staňte se našimi fanoušky!

7. listopadu 2023
ČLÁNEK
Nemocnice Benešov

Přelomový den v historii nemocnice. Instaloval se nový přístroj magnetické rezonance

Středočeský kraj

Nemocnice tak bude mít od prosince možnost využívat pro své pacienty ultramoderní magnetický scanner Siemens Magnetom Vida o síle pole 3 Tesla s inovativní technologií BioMatrix. „Tato technologie, kterou disponuje zatím pouze minimum strojů na světě, zohledňuje lidskou jedinečnost a překonává variabilitu pacientů. Výsledkem je méně opakovaných skenů, předvídatelné plánování a konzistentní,…

6. listopadu 2023
ČLÁNEK
Innova Healthcare, a.s

Staráme se o spokojenost našich zaměstnanců

Praha

Jsme mladá zdravotnická skupina, pod kterou patří hned několik zdravotnických zařízení v Praze, Mostě a Moravskoslezském kraji. Všechny provozy se neustále rozšiřují a zároveň přibývají další. Už nyní tedy zaměstnáváme skoro 300 lidí. Kromě lékařů se jedná také o zdravotní sestry, další nelékařský personál a administrativní pracovníky.

6. listopadu 2023
ČLÁNEK
TeamPrevent-Santé, s.r.o.

PŘEDSTAVENÍ ZAŘÍZENÍ

Praha

TeamPrevent-Santé s.r.o. soukromé zdravotnické zařízení, poskytující od roku 1994 komplexní zdravotní služby na českém trhu. Najdete nás v centru města na Praze 1. Sídlo společnosti je zároveň klinikou. Její součástí je například interna, stomatologie, gynekologie, oftalmologie, praktické lékařství, fyzioterapie či ORL.

6. listopadu 2023
ČLÁNEK
Vojenský rehabilitační ústav

PŘEDSTAVENÍ ZAŘÍZENÍ

Středočeský kraj

Areál Vojenského rehabilitačního ústavu se nachází v lesoparku, 3 km od Slapské přehrady, cca 35 km jižně od Prahy. Vojenský rehabilitační ústav poskytuje komplexní léčebně rehabilitační péči zejména pacientům s poruchami hybného systému, po úrazech a operacích, neurologických, revmatologických a dalších chorob.

3. listopadu 2023
ČLÁNEK
BBJ Care s.r.o.

Darovali jsme nemocnicím 20 monitorů dechu

Praha

V BBJ Care nám denně projdou pod rukama desítky našich malých velkých pacientů, kterým věnujeme maximální možnou péči a pozornost. Nestaráme se ale jen o ně – záleží nám také na našich lékařích a zaměstnancích, a protože pro nás velkou roli v životě i práce hraje také empatie a lidskost, není nám jedno ani dění mimo ordinace BBJ Care.

3. listopadu 2023
ČLÁNEK
Domov pro seniory Chodov

PŘEDSTAVENÍ ZAŘÍZENÍ

Praha

Domov pro seniory Chodov sídlí v příjemné části Prahy 11 s výbornou dopravní dostupností. Je tvořen jednotlivými propojenými budovami, které díky svému rozmístění tvoří prostorné atrium plné zeleně. Na tyto budovy navazuje další nověji přistavená budova, která je obklopena překrásnou a rozsáhlou zahradou. Celý komplex je bezbariérový.