Vyhledávání

Předmět
Kraje
region_all Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj Zlínský krajZlínský kraj Jihomoravský krajJihomoravský kraj Pardubický krajPardubický kraj VysočinaVysočina Jihočeský krajJihočeský kraj Plzeňský krajPlzeňský kraj Karlovarský krajKarlovarský kraj PrahaPraha Středočeský krajStředočeský kraj Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj Liberecký krajLiberecký kraj Ústecký krajÚstecký kraj Olomoucký krajOlomoucký kraj Moravskoslezský krajZlínský krajJihomoravský krajPardubický krajVysočinaJihočeský krajPlzeňský krajKarlovarský krajPrahaStředočeský krajKrálovéhradecký krajLiberecký krajÚstecký krajOlomoucký kraj
9. listopadu 2022
ČLÁNEK
ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ

AKTUÁLNÍ PRACOVNÍ NABÍDKY A ZAJÍMAVÉ INFORMACE - LISTOPAD 2022

Celá ČR

Máme pro Vás přehled aktuálních pracovních nabídek a zajímavých informací z oboru zdravotnictví ve výročním LISTOPADOVÉM vydání ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ. JSME tu pro VÁS již 11 LET - DĚKUJEME ZA VAŠI PŘÍZEŇ!!

8. listopadu 2022
ČLÁNEK
Rehabilitační nemocnice Beroun

Představení zařízení

Středočeský kraj

Rehabilitační nemocnice Beroun patří k nejlépe vybaveným a nejkomfortnějším pracovištím svého typu nejen v Česku, ale i v Evropě.

4. listopadu 2022
ČLÁNEK
Lázně Slatinice a.s.

Malebné lázně Slatinice – perla v srdci Hané

Olomoucký kraj

Už přes 490 let vás v uprostřed překrásné krajiny Hanáckého regionu přivítají malebné lázně s dlouholetou tradicí a rodinnou atmosférou. Pyšníme se blahodárnými sirnými prameny, které pomáhají při léčbě pohybového aparátu, oběhového ústrojí a také kožních, onkologických i nervových onemocnění. Náš zkušený personál poskytuje špičkovou individuální péči pacientům ze všech koutů země i zahraničí.

27. října 2022
ČLÁNEK
HealthCare Institute Czech Republic o.p.s.

17. ročník odborné konference „Efektivní nemocnice 2022" - 29.-30.112022

Celá ČR

Srdečně Vás zveme na 17. ročník odborné konference „Efektivní nemocnice 2022 – Strategie zdravotních pojišťoven, nemocnic a ambulancí“, která se bude konat v úterý 29. 11. 2022 a ve středu 30. 11. 2022 v Clarion Congress Hotel Prague – Vysočany.

24. října 2022
ČLÁNEK
Krajská zdravotní, a.s. – Nemocnice Chomutov, o.z.

Benefice sportovců přinesla chomutovskému onkologickému oddělení 333 530 korun

Ústecký kraj

Na podporu Onkologického oddělení Krajské zdravotní, a.s. - Nemocnice Chomutov, o.z., se uskutečnil v sobotu 27. srpna 2022 již 7. ročník dobročinné akce „Memoriál Peti Hezlové“, poprvé na výstavišti v Lounech. Celé odpoledne zde probíhaly sportovní akce, cvičení a dětské soutěže, v jeho závěru i módní přehlídka. Pořadatel akce, sportovní spolek Befit Louny, si dal za cíl přilákat ke společným…

20. října 2022
ČLÁNEK
Nemocnice Benešov

Laboratoře budou fungovat na jednom místě

Středočeský kraj

V Nemocnici Rudolfa a Stefanie Benešov plánují další velkou investici ve svém areálu. Pod jednu střechu sjednotí všechny laboratoře. Nebude se stavět úplně nový pavilon, ale centrální laboratoře vzniknou dostavbou stávající budovy transfuzní stanice a hematologie.

18. října 2022
ČLÁNEK
Diagnostika - klinická laboratoř

Představení zařízení

Ústecký kraj

Diagnostika s.r.o. je česká špičková laboratoř s profesionálním personálem a 30ti letou historií. Provádíme moderní laboratorní diagnostiku v oblastech humánního lékařství, molekulárněbiologických analýz, speciálních analýz, veterinárního lékařství a mikrobiologie.

12. října 2022
ČLÁNEK
ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ

AKTUÁLNÍ PRACOVNÍ NABÍDKY A ZAJÍMAVÉ INFORMACE - ŘÍJEN 2022

Celá ČR

CHCETE BÝT V OBRAZE? Stáhněte si kompletní přehled pracovních nabídek a dalších zajímavých informací z oboru zdravotnictví v ZÁŘIJOVÉM vydání ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ. Pravidelný - měsíční - odběr jednotlivých vydání ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ si zajistíte registrací Vašeho e-mailu ZDE: https://www.zamestnanivezdravotnictvi.cz/bulletin-prihlaseni/

6. října 2022
ČLÁNEK
KRANKENHAUS Landshut-Achdorf

PŘEDSTAVENÍ NEMOCNICE

Landshut je hlavním městem Dolního Bavorska. Město zaujme svou zachovalou středověkou architekturou a okouzlující polohou. Okres Landshut je také s řekami Isar, Vils a Laaber a malebnými kopci a údolími jedním z nejkrásnějších regionů Bavorska. Velkou výhodou je blízkost mnichovské metropole a mnichovského letiště. Kromě toho je mezi Landshutem a Prahou přímé vlakové spojení dráhou (ALEX).

4. října 2022
ČLÁNEK
DTO CZ

25. ročník kongresu GERONTOLOGICKÉ DNY OSTRAVA

Moravskoslezský kraj

Zaregistrujte se už dnes a PŘIPOJTE SE K SETKÁNÍ PRACOVNÍKŮ V SOCIÁLNÍCH A ZDRAVOTNÍCH SLUŽBÁCH PRO SENIORY 19. a 20. října 2022.