ZP MV ČR

VEDOUCÍ ODDĚLENÍ REVIZNÍCH ČINNOSTÍ A LÉČIV NA ŘEDITELSTVÍ DO ÚSEKU ZDRAVOTNICKÉHO pro lokalitu: Praha

22. prosince 2020
TOP INZERÁT
Praha

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky
PŘIJME VEDOUCÍHO ODDĚLENÍ REVIZNÍCH ČINNOSTÍ A LÉČIV NA ŘEDITELSTVÍ DO ÚSEKU ZDRAVOTNICKÉHO pro lokalitu: Praha

Pracovní náplň: vedení týmu revizních zaměstnanců oddělení, nastavování metodik a pravidel k provádění kontrolních a revizních činností v ZP MV ČR, metodické vedení a kontrola schvalovacího postupu revizních lékařů z divizních útvarů, nastavování lékové politiky a politiky pravidel pro úhrady a kontrolu zdravotnických prostředků, schvalování úhrad vybraných komodit zdravotních služeb, navrhování změn procesů vedoucích k vyšší efektivitě revizních činností a další.

Požadujeme: absolvování lékařské fakulty, odbornou, ev. specializovanou způsobilost, zkušenosti z klinické či paraklinické praxe min. 5 let, zkušenosti z vedoucí pozice, orientaci v právním rámci pro organizaci a poskytování hrazených zdrav. služeb a další.
Výhodou jsou zkušenosti ve zdravotní pojišťovně, na KÚ, MZ ČR, ŘP sk. B, znalost AJ.

Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, možnosti odborného rozvoje, pracovní poměr na plný úvazek – 37,5 hodiny týdně, pracovní poměr na dobu určitou s možností přechodu na dobu neurčitou, pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, 5 sick days, Flexi Passy a další. Termín nástupu: ihned.

Více informací a nabídka volných míst na: www.zpmvcr.cz

Kontakt: hana.hlinovska@zpmvcr.cz; 272 095 231

30. listopadu 2020
INZERÁT
ZP MV ČR

REVIZNÍ LÉKAŘ pro lokalitu Hradec Králové

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky PŘIJME REVIZNÍHO LÉKAŘE pro lokalitu: Hradec Králové Pracovní náplň: kontrolní a revizní činnost, realizace fyzických revizí, posuzování vykázaných zdravotních služeb, posuzování oprávněnosti výkonů Požadujeme: absolvování lékařské fakulty a specializovanou způsobilost MZ ČR v klinickém oboru a obecnou znalost legislativního rámce…