Lázně Luhačovice, a.s.

Přijmou všeobecné sestry do dětských léčeben

3. června 2021
TOP INZERÁT
Zlínský kraj

Lázně Luhačovice, a.s., člen největší lázeňské skupiny Spa & Wellness Nature Resorts, přijmou do svých zdravotnických provozů:

- VŠEOBECNÉ SESTRY DO DĚTSKÝCH LÉČEBEN - práce v nepřetržitém provozu

Požadujeme: samostatnost, pozitivní přístup k dětem a jejich rodičům, komunikativnost, vstřícné chování a vystupování.
Dětské léčebny jsou držitelem prestižního certifikátu v soutěži ESPA Innovation Awards 2016 za nejlepší evropskou inovaci v léčebném lázeňství.

Nabízíme: náborový příspěvek ve výši až 20 tis. Kč, v průměru kratší pracovní dobu 37,5 h/týden, 25 dnů dovolené, zaměstnanecké ubytování, aktivní podporu dalšího vzdělávání, zaměstnanecké stravování, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné výměnné rekreace, odměny při pracovních a životních výročích.

Nástup: ihned

Více informací poskytne Mgr. Juřeníková, tel.: 734 795 357, e-mail: kariera@lazneluhacovice.cz, www.lazneluhacovice.cz

Požadované specializace:

  • Všeobecná sestra
3. června 2021
TOP INZERÁT
Lázně Luhačovice, a.s.

Přijmou pneumologa

Lázně Luhačovice, a.s., člen největší lázeňské skupiny Spa & Wellness Nature Resorts, přijmou do svých zdravotnických provozů: - LÉKAŘE/KU V OBORU PNEUMOLOGIE Požadujeme: lékaře s atestací v oboru pneumologie, možnost práce i na částečný úvazek Nabízíme: služební byt, při plném úvazku pracovní dobu 37,5 h/týden, 25 dnů dovolené, aktivní podporu dalšího vzdělávání, zaměstnanecké stravování,…

9. února 2021
ČLÁNEK
Lázně Luhačovice, a.s.

Lázně reagují pružně. Lidem po vyléčení z covid-19 pomáhají při rekonvalescenci pobyty v Luhačovicích a Jáchymově

Zlínský kraj

Role lázní v době koronakrize se postupně mění. Nejprve byly z bezpečnostních důvodů uzavřené, později se měly stát rezervními lůžky pro přeplněné nemocnice, ale jejich skutečné poslání v boji s covidem-19 přichází na řadu až nyní. Spočívá v doléčení a rehabilitaci stavu po komplikovaném průběhu nemoci!

5. června 2020
ČLÁNEK
Lázně Luhačovice, a.s.

Do Luhačovic se opět vrací život.

Zlínský kraj

Otevírání pramenů symbolicky zahájilo lázeňskou sezonu. Letošní slavnost Otevírání pramenů byla přizpůsobena aktuálním možnostem a odehrála se jen v symbolickém rozsahu za dodržení předepsaných hygienických opatření.

4. ledna 2020
ČLÁNEK
Lázně Luhačovice, a.s.

Evropská cena za inovaci pro Lázně Luhačovice. Balneoprovoz nové generace nadchl odborníky

Zlínský kraj

Dětské léčebny v Luhačovicích patří k největším v České republice. Celková kapacita je 278 lůžek a řadí se tak k největším dětským léčebnám v ČR. V loňském roce se zde léčilo okolo 1800 dětí.