Olivova dětská léčebna, o.p.s.

Přijmeme zdravotní sestru do dětské léčebny

27. července 2020
TOP INZERÁT
Středočeský kraj

Do Olivovy dětské léčebny v Říčanech u Prahy přijmeme zdravotní sestru, která kromě své práce miluje také děti a má srdce na správném místě.

Co byste měli mít: především odhodlání pomáhat a předat dětem to nejlepší, co ve vás vězí. Nesmí chybět ani laskavý a empatický přístup k našim klientům.
Co máme my: ubytování v areálu léčebny, příjemné a klidné prostředí léčebny, stravování za zvýhodněné ceny, 25 dní dovolené, 3 dny sick days, Multisport kartu nebo hrazené vzdělávání a účast na konferencích.
Těší se na Vás: Olga Trnková a celý tým léčebny. Tel: 602 627 741, email: personal@olivovna.cz

Požadované specializace:

  • Všeobecná sestra
  • Dětská sestra
2. října 2019
ČLÁNEK
Olivova dětská léčebna, o.p.s.

Olivova dětská léčebna v roce 2020

Středočeský kraj

Olivova dětská léčebna zahájila svoji činnost již roku 1896 a je považována za nejstarší zdravotnické zařízení tohoto typu nejen v Čechách, ale i v Evropě. S veškerou úctou k historii jsme se rozhodli pro „omlazení“.

5. září 2019
ČLÁNEK
Olivova dětská léčebna, o.p.s.

Proč pracovat v Olivově dětské léčebně?

Středočeský kraj

Olivova dětská léčebna zahájila svoji činnost již roku 1896 a je považována za nejstarší zdravotnické zařízení tohoto typu nejenom v Čechách, ale i v Evropě. I přes úctyhodný věk se stále vyvíjíme a zdokonalujeme, abychom dostáli neskromnému cíli, který je neměnný – zdraví našich dětí.