Ústav pro péči o matku a dítě

Přijme nelékaře více specializací

10. července 2020
INZERÁT
Praha

Ústav pro péči o matku a dítě v Praze přijme na úsek gynekologie, porodnictví, neonatologie a radiodiagnostiky všeobecné/ praktické sestry, porodní asistentky, fyzioterapeuty, radiologické asistenty a sanitářky do jednosměnného či nepřetržitého provozu. Vítáme zkušený personál a rádi zaučíme absolventy. Přijďte se k nám podívat.

Kontakt: personalni@upmd.eu,  tel: 296 511 240/800

Požadované specializace:

  • Všeobecná sestra
  • Porodní asistentka
  • Sanitář
  • Fyzioterapeut
  • Radiologický asistent
10. července 2020
INZERÁT
Ústav pro péči o matku a dítě

Přijme lékaře  internistu a anesteziologa

Praha

Ústav pro péči o matku a dítě v Praze přijme lékaře  internistu a anesteziologa. Nabízíme zázemí stabilní společnosti s tradicí, zajímavé benefity. Možnost práce na zkrácený úvazek. Kontakt:personalni@upmd.eu,  tel: 296 511 240/800.

13. července 2020
ČLÁNEK
Ústav pro péči o matku a dítě

Má vlast cestami proměn - PŘÍBĚHY DOMOVA

Praha

Asociace Entente Florale CZ – Souznění, z.s. ve spolupráci s Národní kulturní památkou Vyšehrad pořádá výstavu Má vlast cestami proměn.

3. března 2020
ČLÁNEK
Ústav pro péči o matku a dítě

Slavnostní galavečer a předání šeku

Praha

Největší český rezidenční stavitel Central Group i v letošním roce přispívá nemalou částkou na dobrou věc. Již 13 let sponzoruje Nadační fond pro zdraví dětí, který byl založen ve prospěch Ústavu pro péči o matku a dítě (ÚPMD) v pražském Podolí. Na včerejším galavečeru společnosti byl zároveň představen zcela nový Nadační fond pro lékařský výzkum. Ten Central Group založil ve prospěch Fakultní…

2. března 2020
ČLÁNEK
Ústav pro péči o matku a dítě

Slavnostní otevření zrekonstruovaného odd. šestinedělí

Praha

Po více jak roční rekonstrukci jsme v úterý 4. 2. 2020 slavnostně otevřeli dvě oddělení šestinedělí. Za posledních dvacet let se z naší více než stoleté dámy stává supermoderní porodnice, která umožní všem našim klientkám co nejpříjemněji strávit čas při jejich návštěvě či pobytu. Pacientky se mohou těšit na nové, luxusní pokoje s překrásným výhledem na Vltavu a špičkové lékařské vybavení.