Dětská psychiatrická nemocnice Louny

Přijme: Lékař/ka dětské a dorostové psychiatrie

9. května 2024
TOP INZERÁT
Ústecký kraj

Dětská psychiatrická nemocnice Louny přijme nového kolegu/kolegyni na pozici: Lékař/ka dětské a dorostové psychiatrie

- Požadujeme:
* ukončené VŠ vzdělání lékařského směru – absolvent/ka LF se zájmem o pedopsychiatrii, lékař/ka se základním kmenem, příp. atestací z oboru Dětská a dorostová psychiatrie
* odbornou a zdravotní způsobilost dle Zákona č. 95/2004 Sb.
* zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, profesionalitu
* vstřícný přístup k pacientům
* občanskou a morální bezúhonnost (výpis z rejstříku trestů)

- Nabízíme:
* HPP na plný, příp. zkrácený úvazek (0,2 – 1,0)
* nadstandardní náborový příspěvek (bližší info na vyžádání)
* zázemí akreditovaného pracoviště
* zařazení a platové ohodnocení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb.
* vysoké osobní ohodnocení (až do 50 % platu)
* podporu v dalším vzdělávání
* zaměstnanecké bonusy (penzijní připojištění, stravování s příspěvkem zaměstnavatele v areálu nemocnice, 6 týdnů dovolené, 3 dny zdravotního volna a další výhody)

- Nástup možný ihned, případně dohodou.

- Strukturovaný profesní životopis a stručný motivační dopis zasílejte na e-mail nadezda.kozlova@dpnlouny.cz, případně nás kontaktujte telefonicky (415 620 140, 778 520 814).

Požadované specializace:

  • Psychiatrie

Související články:

4. dubna 2024
ČLÁNEK
Dětská psychiatrická nemocnice Louny

PŘEDSTAVENÍ ZAŘÍZENÍ

Ústecký kraj

DPN Louny je státní příspěvkovou organizací v přímé řídící působnosti MZ ČR. Nemocnice se nachází v Ústeckém kraji, s dobrou dostupností z Prahy, Středočeského kraje, Mostu, Chomutova a dalších měst. Poskytujeme komplexní psychiatrickou péči pro děti a dorost ve věku 3–18 let. DPN Louny disponuje 50 lůžky na dvou odděleních, provozuje také psychiatrickou ambulanci pro děti a dorost. Ve snaze snížit pracovní zátěž našich lékařů jsou služby zajišťovány a pokrývány ve spolupráci s blízkými PN, lékaři začínají sloužit po zapracování a na základě vzájemné dohody s vedením DPN Louny.

Dětská a dorostová psychiatrie představuje v současnosti perspektivní a rychle se rozvíjející obor – v DPN Louny mají lékaři příležitost seznámit se s širokým spektrem duševních onemocnění a s komplexní problematikou péče o dětské pacienty. Naše zařízení přijímá pacienty především z Ústeckého a Středočeského kraje a hl. m. Prahy. Vzhledem k úzké specializaci a nedostatku pedopsychiatrických zařízení je však naše…