Poliklinika Prosek a.s.

Poliklinika Prosek a.s. , Praha 9 přijme VŠEOBECNOU sestru - EEG

5. února 2021
INZERÁT
Praha

Přijmeme do prac. poměru na kratší úv. (cca 0,6) všeobecnou sestru do EEG laboratoře - nutný spec. kurz a praxe. Samostatná práce s dospělými i dětmi, příjemné prac. prostředí vybavené moderním přístrojem. Nástup dle dohody. Rozvržení prac. doby dohodou.
Nabízíme: Jednosměnný provoz a stabilní zaměstnání. Příjemný kolektiv. Benefity-např.: příspěvek na stravu, penzijní přip., kulturu. 5 týdnů dov., 3 dny Sick days. Benefitní karta na volnočasové aktivity.
V případě zájmu kontaktujte hlavní s. pí Mačákovou, tel. 604217304, 266010179 (206), e-mail: macakova.m@poliklinikaprosek.cz.

Požadované specializace:

  • Všeobecná sestra
5. února 2021
INZERÁT
Poliklinika Prosek a.s.

Poliklinika Prosek a.s, Praha 9 přijme farmaceutického asistenta

Přijmeme do prac. poměru na kratší úv. (cca 0,75) FARMACEUTICKÉHO ASISTENTA do lékárny-prodejny zdrav. prostředků. Nástup ihned nebo dle dohody. Požadujeme: Vzdělání v oboru farm. as. (laborant)-NUTNÉ, zákon 96/04 Sb. Praxe vítána, možno i absolvent. Nabízíme: Stabilní zaměstnání. Prac. doba bez víkendů. Podpora vzdělávání. Benefity: např. příspěvek na stravu, kulturu, penzijní přip. 3 dny…

5. února 2021
INZERÁT
Poliklinika Prosek a.s.

Poliklinika Prosek a.s., Praha 9 přijme lékaře - DIABETOLOGA

Přijmeme do prac. poměru na kratší úv. 0,4 (nebo DPP, DPČ) lékaře se specializ. způsob. v oboru: DIABETOLOGIE. Nástup ihned či dle dohody. Prac. doba pokud možno v Po, Út. Vhodné i pro důchodce (věk není rozhodující). Prac. úv. dohodou. Nabízíme: Přátelský kolektiv. Podpora vzdělávání. Benefity-např.: Příspěvek na stravu, penzijní přip., kulturu, 3 dny sick days, 5 týdnů dovolené. Benefitní…