OFTEX oční klinika

Lékař oftalmolog

11. května 2020
TOP INZERÁT
Pardubický kraj

Do našeho OFTEX týmu ve Východních Čechách hledáme lékaře - oftalmologa na hlavní nebo částečný úvazek.

Požadujeme profesionální chování, vynikající komunikační dovednosti a aktivní zájem o nejmodernější způsoby diagnostiky, léčby a prevence očních nemocí.

Nabízíme odpovídající platové ohodnocení, nadstandardní pracovní podmínky, přátelský kolektiv, moderní vyšetřovací metody, možnost odborného růstu a stabilní zázemí kvalitní a dynamicky se rozvíjející soukromé sítě OFTEX. Skupina společností OFTEX má akreditaci II. stupně v oftalmologii. U pracovníků na částečný úvazek možnost pracovat v odpoledních hodinách či o sobotách.

V případě zájmu o tuto pozici zašlete svůj životopis s krátkou anotací personální manažerce OFTEX oční kliniky Janě Štaffové na adresu: staffova@oftex.cz. Pro více informací volejte telefonní číslo 608 800 886.

Více informací na www.oftex.cz

Požadované specializace:

  • Oftalmologie
12. května 2020
ČLÁNEK
OFTEX oční klinika

Představení soukromé oční kliniky

Celá ČR

OFTEX je moderní soukromá oční klinika a rozsáhlá síť špičkově vybavených očních center a optik. Poskytujeme a garantujeme nejvyšší kvalitu a komplexnost zdravotní péče v oboru očního lékařství pacientům z celé České republiky. Naše pobočky naleznete v kraji Pardubickém, Královéhradeckém, Středočeském a na Vysočině.