Horské lázně Karlova Studánka, státní podnik

DOPLŇUJÍ SVŮJ TÝM O FYZIOTERAPEUTA

2. července 2024
TOP INZERÁT
Moravskoslezský kraj

Co od Vás očekáváme:

- VŠ vzdělání v oboru fyzioterapie
- odbornou způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb.
- praxe v oboru není podmínkou.

Co Vám můžeme nabídnout:

- stabilní práci v příjemném prostředí horských lázní
- možnost zkráceného úvazku
- podnikový byt v Karlově Studánce
- široké spektrum zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na penzijní připojištění až 3.000 Kč, vzdělávání, pravidelné motivační odměny, příspěvek na rekreaci a tělovýchovu, závodní stravování aj.).

Na každý Váš zájem se těší: Ing. Denisa Kolářová, tel: 770149124, email: kolarova@horskelazne.cz

Požadované specializace:

  • Fyzioterapeut

Související články:

3. července 2024
ČLÁNEK
Horské lázně Karlova Studánka, státní podnik

PŘEDSTAVENÍ LÁZNÍ

Moravskoslezský kraj

Horské lázně Karlova Studánka se nacházejí v oblasti s nejčistším vzduchem v České republice, který je srovnatelný s alpským prostředím. Jsou rovnež nejvýše položenými lázněmi v České republice. Najdete zde zdravé horské klima, minerální prameny, osobitou architekturu i širokou nabídku regeneracních a léčebných procedur.

Karlova Studánka a její okolí jsou rájem i pro pěší túry i cyklistické výlety. V zimním období si mohou zájemci zalyžovat na sjezdovce přímo v obci, nebo vyrazit na náročnejší terény v některém z jesenických lyžarských středisek. Po vyjíždce, lyžování nebo výstupu na vrchol Pradědu určitě přijde k chuti relaxace v lázeňském bazénovém komplexu s whirlpool a wellness. Úlevu přinese i masáž, pobyt v solné jeskyni, bahenní ci rašelinový zábal z rašeliny vytežené přímo v Karlově Studánce. Lázně nabízejí pestrou nabídku rekreačních pobytu během lázeňské sezony i mimo ni a také dárkové balíčky. Romantický víkend tu mohou strávit partnerské ci manželské páry, připraveny jsou…