Podrobné vyhledávání
Kraje
region_all Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj Zlínský krajZlínský kraj Jihomoravský krajJihomoravský kraj Pardubický krajPardubický kraj VysočinaVysočina Jihočeský krajJihočeský kraj Plzeňský krajPlzeňský kraj Karlovarský krajKarlovarský kraj PrahaPraha Středočeský krajStředočeský kraj Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj Liberecký krajLiberecký kraj Ústecký krajÚstecký kraj Olomoucký krajOlomoucký kraj Moravskoslezský krajZlínský krajJihomoravský krajPardubický krajVysočinaJihočeský krajPlzeňský krajKarlovarský krajPrahaStředočeský krajKrálovéhradecký krajLiberecký krajÚstecký krajOlomoucký kraj
10. ledna 2021
ČLÁNEK
ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ

V některých krajích chybí nemocnicím pět procent sester

Celá ČR

Nejhůře jsou na tom aktuálně z hlediska počtu nakažených zdravotníků nemocnice v Libereckém a Moravskoslezském kraji.

16. prosince 2020
ČLÁNEK
HealthCare Institute Czech Republic o.p.s.

Co řekl koronavirus o kapacitě českých nemocnic?

Celá ČR

I po konci mimořádné situace by měly zůstat v chodu nástroje centrálního sledování kapacit lůžkové péče. Všeobecná zdravotní pojišťovna by je chtěla využít k racionalizaci sítě. Poučení z epidemie COVID‑19 pro oblast řízení kapacit lůžkové péče v Česku, to bylo jedno z hlavních témat dvou diskusních bloků letošního 15. ročníku konference Efektivní nemocnice, který proběhl koncem listopadu online…

7. prosince 2020
ČLÁNEK
ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ

AKTUÁLNÍ PRACOVNÍ NABÍDKY A ZAJÍMAVÉ INFORMACE - PROSINEC 2020

Celá ČR

CHCETE BÝT V OBRAZE? Stáhněte si kompletní přehled pracovních nabídek a dalších zajímavých informací z oboru zdravotnictví v PROSINCOVÉM vydání ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ. JSME TU PRO VÁS JIŽ 9 LET - DĚKUJEME ZA VAŠI PŘÍZEŇ :-) Celý náš tým Vám srdečně přeje klidné prožití svátků, štědrého Ježíška a vše nejlepší roce 2021!

5. prosince 2020
ČLÁNEK
B. Braun Avitum, s.r.o.

Představení společnosti

Celá ČR

Společnost B. Braun Avitum je poskytovatelem špičkové nefrologické péče. V České republice a na Slovensku působíme od roku 1994 a aktuálně provozujeme celkem 40 dialyzačních středisek. Zajišťujeme hemodialýzu, hemodiafiltraci i peritoneální dialýzu. Součástí každého našeho střediska je také nefrologická ambulance, kde poskytujeme mimo jiné poradenství týkající se dárcovství a transplantace…

5. prosince 2020
ČLÁNEK
HealthCare Institute Czech Republic o.p.s.

Proběhnul 15. ročník odborné konference „Efektivní nemocnice 2020 – Strategie zdravotních pojišťoven, nemocnic a ambulancí“

Celá ČR

Ve dnech 24.11.2020 a 25.11.2020 se uskutečnil již 15. ročník odborné konference „Efektivní nemocnice 2020 – Strategie zdravotních pojišťoven, nemocnic a ambulancí“. Letos tato akce probíhala s ohledem na aktuální situaci netradičně v online podobě. Organizátorem odborné konference je organizace HealthCare Institute, o.p.s., která se již více než 15 let zabývá oblastí zdravotnictví.

4. prosince 2020
ČLÁNEK
Nemocnice Havlíčkův Brod, p.o.

Představení nemocnice

Vysočina

Nemocnice Havlíčkův Brod je zdravotnické zařízení zřizované Krajem Vysočina a disponuje velice moderním zázemím i přístrojovým vybavením. Naším posláním je poskytovat vysoce kvalifikovanou a kvalitní zdravotní péči prostřednictvím erudovaného a spokojeného personálu s využitím nejmodernějších technologií a postupů, kde na prvním místě je vždy dobro a bezpečí pacienta i zaměstnanců.

4. prosince 2020
ČLÁNEK
CZUB zdravotní s.r.o.

O klinice MŮJ LÉKAŘ

Zlínský kraj

Poliklinika MŮJ LÉKAŘ poskytuje odbornou zdravotnickou péči nejen současným a bývalým zaměstnancům České zbrojovky a.s. a jejich rodinným příslušníkům, ale i široké veřejnosti.

3. prosince 2020
ČLÁNEK
ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ

AKTUÁLNÍ PRACOVNÍ NABÍDKY A ZAJÍMAVÉ INFORMACE - LISTOPAD 2020 - JSME TU PRO VÁS JIŽ 9 LET

Celá ČR

CHCETE BÝT V OBRAZE? Stáhněte si kompletní přehled pracovních nabídek a dalších zajímavých informací z oboru zdravotnictví v LISTOPADOVÉM vydání ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ. DĚKUJEME ZA VAŠI PŘÍZEŇ :-)

20. listopadu 2020
ČLÁNEK
ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ

Skoro všem říkáme: Ano, vy jste se toho viru zbavil

Celá ČR

Nobelova cena za fyziologii a lékařství pro rok 2020 byla udělena společně Harveymu J. Alterovi, Michaelu Houghtonovi a Charlesi M. Riceovi za objev viru hepatitidy C. Tito vědci otevřeli cestu ke kauzální léčbě milionů pacientů. O dynamickém vývoji v oblasti tohoto onemocnění Medical Tribune hovořila s předsedou České hepatologické společnosti ČLS JEP prof. MUDr. Radanem Brůhou, CSc.

5. listopadu 2020
ČLÁNEK
Fakultní Thomayerova nemocnice

Představení nemocnice

Praha

Proč Thomayerova nemocnice? Jsme moderní a rozvíjející se nemocnice, patřící mezi největší zdravotnická zařízení v České republice, ve které se poskytuje odborná specializovaná medicína. Lékaři z Thomayerovy nemocnice se řadí mezi špičkové odborníky v mnohých lékařských oborech.