Podrobné vyhledávání
Kraje
region_all Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj Zlínský krajZlínský kraj Jihomoravský krajJihomoravský kraj Pardubický krajPardubický kraj VysočinaVysočina Jihočeský krajJihočeský kraj Plzeňský krajPlzeňský kraj Karlovarský krajKarlovarský kraj PrahaPraha Středočeský krajStředočeský kraj Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj Liberecký krajLiberecký kraj Ústecký krajÚstecký kraj Olomoucký krajOlomoucký kraj Moravskoslezský krajZlínský krajJihomoravský krajPardubický krajVysočinaJihočeský krajPlzeňský krajKarlovarský krajPrahaStředočeský krajKrálovéhradecký krajLiberecký krajÚstecký krajOlomoucký kraj
14. ledna 2020
ČLÁNEK
Psychiatrická nemocnice Kosmonosy

Představení nemocnice

Středočeský kraj

Na severní hranici Mladé Boleslavi navazuje městečko Kosmonosy, v jehož katastru se nalézá po pražských Kateřinkách nejstarší psychiatrické zařízení v českých zemích.

10. ledna 2020
ČLÁNEK
ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ

AKTUÁLNÍ PRACOVNÍ NABÍDKY A ZAJÍMAVÉ INFORMACE - LEDEN 2020

Celá ČR

CHCETE BÝT V OBRAZE? Stáhněte si kompletní přehled pracovních nabídek a dalších zajímavých informací z oboru zdravotnictví v LEDNOVÉM vydání ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ. K pravidelnému měsíčnímu odběru registrujte Váš e-mail v sekci NEWSLETTER v hlavním menu.

9. ledna 2020
ČLÁNEK
ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ

Pamětní medaile pro dva významné lékaře

Celá ČR

Psychiatr prof. MUDr. Cyril Höschl, DrSc. a chirurg doc. MUDr. František Vyhnánek, CSc. dostali pamětní medaile Univerzity Karlovy. Prosincové a zároveň v roce 2019 poslední zasedání Vědecké rady Univerzity Karlovy mělo i svou slavnostní část. U příležitosti životních jubileí byly dvěma skvělým lékařům ze 3. lékařské fakulty UK uděleny pamětní medaile za významné celoživotní dílo.

8. ledna 2020
ČLÁNEK
Léčebné lázně Jáchymov a.s.

RADONOVÁ LÉČBA

Karlovarský kraj

INDIVIDUÁLNÍ LÉČEBNÁ TERAPIE POD DOHLEDEM LÉKAŘE - Základem jáchymovské léčby jsou koupele v termální minerální radonové vodě vhodně kombinované s nejmodernějšími metodami fyzikální terapie a odborné rehabilitace, které společně podporují a pomáhají obnovit ztracené nebo oslabené funkce organismu.

7. ledna 2020
ČLÁNEK
Nemocnice Jihlava, p.o.

V jihlavské nemocnici slavnostně představili novou magnetickou rezonanci

Vysočina

Obměna jednoho z největších a nejtěžších přístrojů proběhla v jihlavské nemocnici. Šestitunový gigant opustil po deseti letech areál nemocnice, aby ho nahradil novější a modernější přístroj. Nová magnetická rezonance zrychlí vyšetření a lékaři díky ní mají přesnější diagnostiku.

6. ledna 2020
ČLÁNEK
ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ

Novinky ve zdravotnictví na začátku roku 2020

Celá ČR

Co nás čeká příští rok? Pokud vám něco ušlo, máme pro vás tři novinky.

4. ledna 2020
ČLÁNEK
Lázně Luhačovice, a.s.

Evropská cena za inovaci pro Lázně Luhačovice. Balneoprovoz nové generace nadchl odborníky

Zlínský kraj

Dětské léčebny v Luhačovicích patří k největším v České republice. Celková kapacita je 278 lůžek a řadí se tak k největším dětským léčebnám v ČR. V loňském roce se zde léčilo okolo 1800 dětí.

30. prosince 2019
ČLÁNEK
ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ

Vzdělávání a kompetence sester – na prahu změny

Celá ČR

Vzdělané sestry přejímají činnosti vymezené dosud lékařům. Jsou platnými členkami zdravotnických týmů a jsou schopny pracovat i zcela samostatně. S rozvojem ošetřovatelství se mění jejich kompetence, tomu je potřeba přizpůsobit i vzdělávání.

27. prosince 2019
ČLÁNEK
ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ

V nemocnicích je málo nutričních terapeutů, kteří řeší výživu

Celá ČR

V nemocnicích, ale i sociálních zařízeních či školách, je málo nutričních terapeutů, kteří se zabývají výživou. Do studia tohoto zdravotnického oboru jich nastoupí ročně asi 150. Někteří ale odcházejí mimo zdravotnictví a pracují v poradenství. U příležitosti otevření experimentální dietní kuchyně, která bude sloužit studentům tohoto oboru na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze, řekla…

13. prosince 2019
ČLÁNEK
ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ

AKTUÁLNÍ PRACOVNÍ NABÍDKY A ZAJÍMAVÉ INFORMACE

Celá ČR

CHCETE BÝT V OBRAZE? Stáhněte si kompletní přehled pracovních nabídek a dalších zajímavých informací z oboru zdravotnictví v PROSINCOVÉM vydání ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ. NEBO registrujte svůj e-mail v sekci NEWSLETTER k automatickému měsíčnímu odběru