Podrobné vyhledávání
Kraje
region_all Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj Zlínský krajZlínský kraj Jihomoravský krajJihomoravský kraj Pardubický krajPardubický kraj VysočinaVysočina Jihočeský krajJihočeský kraj Plzeňský krajPlzeňský kraj Karlovarský krajKarlovarský kraj PrahaPraha Středočeský krajStředočeský kraj Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj Liberecký krajLiberecký kraj Ústecký krajÚstecký kraj Olomoucký krajOlomoucký kraj Moravskoslezský krajZlínský krajJihomoravský krajPardubický krajVysočinaJihočeský krajPlzeňský krajKarlovarský krajPrahaStředočeský krajKrálovéhradecký krajLiberecký krajÚstecký krajOlomoucký kraj
6. srpna 2021
ČLÁNEK
Oblastní nemocnice Trutnov a.s.

Představení nemocnice

Královéhradecký kraj

V Oblastní nemocnici Trutnov víme, že spokojenost našich zaměstnanců se odráží na kvalitě jejich práce a vstřícnosti k pacientům. Dbáme na poskytování vysoce odborné péče v rodinné atmosféře středně velké nemocnice.

2. srpna 2021
ČLÁNEK
Poliklinika Dolní Břežany

Představení polikliniky

Praha

Náš tým tvoří špičkoví lékaři různých specializací. Primárně se jedná o alergologii, kde zajišťujeme péči pro děti i dospělé.

2. srpna 2021
ČLÁNEK
Poliklinika Palmovka

Představení polikliniky

Praha

Náš tým tvoří špičkoví lékaři různých specializací. Primárně se jedná o alergologii a pneumologii vč. vyšetření NIOX, bodypletysmograf.

26. července 2021
ČLÁNEK
Odborný léčebný ústav Jevíčko

Představení ústavu

Pardubický kraj

Odborný léčebný ústav Jevíčko se nachází v krásném prostředí nedaleko města Jevíčka v Pardubickém kraji. Léčebna byla postavena již za první republiky, má tedy dlouholetou tradici, a je známá nejen u nás, ale i za hranicemi naší vlasti. Oddělení nespecifických plicních onemocnění má celorepublikovou působnost a zabývá se diagnostikou, diferenciální diagnostikou a léčbou netuberkulózních…

12. července 2021
ČLÁNEK
ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ

AKTUÁLNÍ PRACOVNÍ NABÍDKY A ZAJÍMAVÉ INFORMACE - ČERVENEC 2021

Celá ČR

CHCETE BÝT V OBRAZE? Stáhněte si kompletní přehled pracovních nabídek a dalších zajímavých informací z oboru zdravotnictví v ČERVENCOVÉM vydání ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ. Pravidelný - měsíční - odběr jednotlivých vydání ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ si zajistíte registrací Vašeho e-mailu ZDE: https://www.zamestnanivezdravotnictvi.cz/bulletin-prihlaseni/ PŘEJEME VÁM POHODOVÉ LÉTO :-)

14. června 2021
ČLÁNEK
Všeobecná fakultní nemocnice v Praze

Foniatrická klinika VFN a 1.LF UK je pracoviště s dlouholetou tradicí

Praha

Klinika poskytuje komplexní péči v oboru foniatrie, pedaudiologie a klinické logopedie. Věnujeme se diagnostice a léčbě poruch hlasu, řeči a sluchu u dětí a dospělých v rámci provozu ambulantního, lůžkového a v denním rehabilitačním stacionáři. Jsme akreditovaným školícím pracovištěm pro lékaře a klinické logopedy (pregraduální, postgraduální).

9. června 2021
ČLÁNEK
ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ

AKTUÁLNÍ PRACOVNÍ NABÍDKY A ZAJÍMAVÉ INFORMACE - ČERVEN 2021

Celá ČR

CHCETE BÝT V OBRAZE? Stáhněte si kompletní přehled pracovních nabídek a dalších zajímavých informací z oboru zdravotnictví v ČERVNOVÉM vydání ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ. Pravidelný - měsíční - odběr jednotlivých vydání ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ si zajistíte registrací Vašeho e-mailu ZDE: https://www.zamestnanivezdravotnictvi.cz/bulletin-prihlaseni/

4. června 2021
ČLÁNEK
Nemocnice Pardubického kraje, a.s.

Následky zranění i onemocnění odhalí nové přístroje, které získala Svitavská nemocnice

Pardubický kraj

Moderní medicína se dnes již bez kvalitní zobrazovací techniky neobejde. Zobrazovací metody pomáhají lékařům z nemocnice i těm z odborných ambulancí s diagnostikou onemocnění a zhodnocením úrazů, které je potřeba akutně ošetřit. Ve Svitavské nemocnici k tomu od jara slouží nové přístroje za téměř 32,3 mil. Kč.

3. června 2021
ČLÁNEK
Nemocnice Benešov

Pavilon interny je po kompletní rekonstrukci

Středočeský kraj

Čtvrté patro budovy Nové interny Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s. je po kompletní rekonstrukci. Slavnostně se otevřelo v pátek 14. května 2021 za účasti hejtmanky Středočeského kraje Mgr. Petry Peckové (STAN) a radního pro oblast zdravotnictví Ing. Pavla Pavlíka (ODS). Slavnostní pásku si tentokrát přestřihli sami zdravotníci.

2. června 2021
ČLÁNEK
Domov U Biřičky

Představení zařízení

Královéhradecký kraj

Domov U Biřičky je největším poskytovatelem pobytových sociálních služeb ve východních Čechách. Zařízení má 340 lůžek pro seniory v registrované sociální službě domov pro seniory a domov se zvláštním režimem. O dámy a pány se stará 240 zaměstnanců.