Podrobné vyhledávání
Kraje
region_all Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj Zlínský krajZlínský kraj Jihomoravský krajJihomoravský kraj Pardubický krajPardubický kraj VysočinaVysočina Jihočeský krajJihočeský kraj Plzeňský krajPlzeňský kraj Karlovarský krajKarlovarský kraj PrahaPraha Středočeský krajStředočeský kraj Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj Liberecký krajLiberecký kraj Ústecký krajÚstecký kraj Olomoucký krajOlomoucký kraj Moravskoslezský krajZlínský krajJihomoravský krajPardubický krajVysočinaJihočeský krajPlzeňský krajKarlovarský krajPrahaStředočeský krajKrálovéhradecký krajLiberecký krajÚstecký krajOlomoucký kraj
13. listopadu 2019
ČLÁNEK
ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ

NEJEN pracovní nabídky - LISTOPAD 2019

Celá ČR

Stáhněte si kompletní přehled pracovních nabídek a dalších zajímavých informací z oboru zdravotnictví ve výročním LISTOPADOVÉM vydání ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ - JSME TU PRO VÁS JIŽ 8 LET - DĚKUJEME :-) NEBO registrujte zdarma svůj e-mail k automatickému měsíčnímu odběru a buďte stále v obraze.

11. listopadu 2019
ČLÁNEK
Nemocnice Benešov

V nemocnici opět sbíráme vysloužilé mobilní telefony pro Jedličkův ústav

Středočeský kraj

Letos se Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov opět připojila k neziskovému projektu sběru nepotřebných mobilních telefonů Remobil na podporu Jedličkova ústavu a škol. Pokud se rozhodnete zbavit se svého nepotřebného mobilního telefonu, pomůžete dobré věci.

8. listopadu 2019
ČLÁNEK
Nemocnice Jihlava, p.o.

20. let akné poradny v nemocnici Jihlava

Vysočina

Už dvě desetiletí pomáhá lékařka Zuzana Nevoralová těm, které trápí akné a jiné obličejové dermatózy. Specializovaná ambulance slaví kulatiny. Pomohla více již téměř třem tisícům lidí. Problémy s pletí mají nejenom mladí lidé, ale i dospělí. V ambulanci pomáhají pacientům s těmi nejvážnějšími potížemi.

5. listopadu 2019
ČLÁNEK
ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ

Náměstkyně: Zdravotnictví by mělo mít samostatné platové tabulky

Celá ČR

Zdravotnictví by mělo mít samostatné platové tabulky. Usnadnilo by to vyjednávání s pojišťovnami. Na odborné konferenci Udržitelnost financování léčebné péče to řekla náměstkyně ministra zdravotnictví Helena Rögnerová. Ministr Adam Vojtěch (za ANO) k tomu podle ní dopisem vyzval ministryni práce a sociálních věcí Janu Maláčovou (ČSSD).

2. listopadu 2019
ČLÁNEK
ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ

Daří se navracet sestry ze supermarketů do zdravotnictví?

Celá ČR

Od roku 2010 ubylo v nemocnicích na 2 000 všeobecných sester. V posledním roce se úbytek téměř zastavil, navíc přibylo sester praktických, které část práce všeobecných sester přebírají. Zvyšují se výdělky, ne pro všechny sestry to ale je natolik motivující, aby neodešly za méně stresující prací, třeba i do supermarketů. Od práce ve zdravotnictví je odrazuje nedostatečné uznání veřejnosti a nízká…

30. října 2019
ČLÁNEK
ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ

Na podporu dobrovolníků v nemocnicích půjde 49 mil. Kč z EU

Celá ČR

Na podporu dobrovolníků v nemocnicích půjde do roku 2020 přes 49,7 milionu korun z fondů EU. Vzniknou pracovní místa pro jejich koordinátory. V tiskové zprávě o tom dnes informovalo ministerstvo zdravotnictví. Dobrovolníci v nemocnicích působí řadu let, a to zadarmo. Docházejí na oddělení, kde si s pacienty povídají nebo jim čtou. Pořádají také pro ně program, výtvarné díly nebo s nimi hrají hry.…

23. října 2019
ČLÁNEK
ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ

Středočeský kraj dá nemocnicím 82 mil.Kč na zaměstnance a opravy

Celá ČR

Středočeský kraj rozdělí mezi pět oblastních nemocnic 82 milionů korun. Peníze půjdou na příplatky zaměstnancům, nábor nových lidí, opravy, údržbu a obnovu drobného majetku. Rozhodli o tom v pondělí krajští radní. Neinvestiční dotace bude uhrazena z finanční rezervy, souhlasit s tím musejí ještě zastupitelé, informovala Helena Frintová z krajského úřadu.

16. října 2019
ČLÁNEK
ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ

NEJEN pracovní nabídky - ŘÍJEN 2019

Celá ČR

Stáhněte si zdarma na svůj e-mail kompletní přehled NEJEN pracovních nabídek v ŘÍJNOVÉM vydání ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ: https://www.zamestnanivezdravotnictvi.cz/bulletin-prihlase…/ NEBO se REGISTRUJTE SE www.zamestnanivezdravotnictvi.cz v sekci HLEDÁM PRÁCI a my Vám vybojujeme ty nejlepší podmínky.

14. října 2019
ČLÁNEK
ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ

Srovnáváním nemocnic k vyšší kvalitě

Celá ČR

Projekt Kanceláře zdravotního pojištění má nemocnicím umožnit benchmarking kvalitativních ukazatelů. Také data z povinného hlášení nežádoucích událostí umožňují ředitelům nemocnic porovnání.

11. října 2019
ČLÁNEK
ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ

Babiš se neshodl se zdravotníky na dalším posílení výdajů na péči

Celá ČR

Zástupci krizového štábu zdravotníků a premiér Andrej Babiš (ANO) se včera neshodli na posílení výdajů na zdravotnictví na příští rok z rezerv zdravotních pojišťoven. Znovu se sejdou začátkem příštího týdne. Novinářům to včera po schůzce řekla předsedkyně zdravotnických odborů Dagmar Žitníková. Premiér Andrej Babiš (ANO) řekl, že slíbené dodatečné výdaje a požadavky krizového štábu se liší o…