Podrobné vyhledávání
Kraje
region_all Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj Zlínský krajZlínský kraj Jihomoravský krajJihomoravský kraj Pardubický krajPardubický kraj VysočinaVysočina Jihočeský krajJihočeský kraj Plzeňský krajPlzeňský kraj Karlovarský krajKarlovarský kraj PrahaPraha Středočeský krajStředočeský kraj Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj Liberecký krajLiberecký kraj Ústecký krajÚstecký kraj Olomoucký krajOlomoucký kraj Moravskoslezský krajZlínský krajJihomoravský krajPardubický krajVysočinaJihočeský krajPlzeňský krajKarlovarský krajPrahaStředočeský krajKrálovéhradecký krajLiberecký krajÚstecký krajOlomoucký kraj
14. září 2023
ČLÁNEK
ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ

AKTUÁLNÍ PRACOVNÍ NABÍDKY A ZAJÍMAVÉ INFORMACE - ZÁŘÍ 2023

Celá ČR

Máme pro Vás přehled aktuálních pracovních nabídek a zajímavých informací z oboru zdravotnictví v ZÁŘIJOVÉM vydání ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ. Najdete nás také na facebookové stránce – Zaměstnání ve zdravotnictví – staňte se našimi fanoušky!

13. září 2023
ČLÁNEK
Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s. nemocnice Středočeského kraje

Primář Janovský: obor následné péče vyžaduje širší znalosti

Středočeský kraj

Klaudiánova nemocnice má dnes dvě oddělení následné péče: jedno se nachází v areálu nemocnice v Mladé Boleslavi a druhé v městské budově v Mnichově Hradišti. Primářem je MUDr. Jiří Janovský.

12. září 2023
ČLÁNEK
Fakultní nemocnice Hradec Králové

Královéhradecká kardiochirurgie

Královéhradecký kraj

Královéhradecká kardiochirurgie je špičkové pracoviště s dlouhou a významnou historií. Svou činností s dlouhodobě vynikajícími výsledky pokrývá ucelené spektrum kardiochirurgických výkonů, s výjimkou srdečních transplantací.

31. srpna 2023
ČLÁNEK
Klatovská nemocnice, a. s.

Klatovská nemocnice plánuje výstavbu nového pavilonu psychiatrie

Plzeňský kraj

Klatovská nemocnice se připravuje zapojit do plánované reformy psychiatrické péče, jejímž cílem je rozmělnit část psychiatrických lůžek z obřích léčeben do středně velkých regionálních lůžkových zařízení. A chce také dále zkvalitnit tuto péči přímo v Klatovech. Plánuje proto postavit nový pavilon psychiatrické péče.

17. srpna 2023
ČLÁNEK
Nemocnice Benešov

Open door hospital & Ferdinand fest oslaví výročí Nemocnice Rudolfa a Stefanie

Středočeský kraj

Letos uplynulo již 125 let, kdy vznikla Nemocnice Rudolfa a Stefanie v Benešově. Přesně 1. dubna 1898 byla slavnostně vysvěcena a otevřena. Poté 25. května schválil Císař František Josef I. osnovu zákona přijatou sněmem Království Českého, kterým se prohlašuje okresní nemocnice arcivévodských manželů Rudolfa a Stefanie za všeobecnou veřejnou nemocnici.

13. srpna 2023
ČLÁNEK
ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ

AKTUÁLNÍ PRACOVNÍ NABÍDKY A ZAJÍMAVÉ INFORMACE - SRPEN 2023

Celá ČR

Máme pro Vás přehled aktuálních pracovních nabídek a zajímavých informací z oboru zdravotnictví v SRPNOVÉM vydání ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ. Najdete nás také na facebookové stránce – Zaměstnání ve zdravotnictví – staňte se našimi fanoušky! PŘEJEME Vám KRÁSNÝ zbytek LÉTA :-)

9. srpna 2023
ČLÁNEK
Nemocnice Benešov

První část nadzemního koridoru je již na místě

Středočeský kraj

V Nemocnici Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s. pokračuje stavba centrálního vstupního objektu a dostavba pětipatrového chirurgického pavilonu. Pracuje se dle harmonogramu, v současné době je hotová hrubá stavba. Obě budovy nyní propojil nadzemní koridor, který do budoucna zásadně usnadní především transport pacientů z pavilonu chirurgie až do interního pavilonu. První část sedmnácti tunové ocelové…

6. srpna 2023
ČLÁNEK
Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s. nemocnice Středočeského kraje

Nová kuchyň zásadně změnila práci nutričních terapeutů v nemocnici

Středočeský kraj

Klaudiánova nemocnice otevřela na jaře roku 2023 novou kuchyň. Ta vaří pod vedením soukromého provozovatele nejen pro zaměstnance, ale také pro všechny pacienty. Nová kuchyň přinesla zásadní zlepšení kvality stravy, lepší koordinaci, ale také zásadní změny pro nutriční terapeuty této mladoboleslavské nemocnice. Právě nutriční terapeut je zdravotník, který není příliš vidět, a proto mnoho lidí…

2. srpna 2023
ČLÁNEK
Rehabilitační klinika Malvazinky

PŘEDSTAVENÍ ZAŘÍZENÍ

Praha

Jsme prestižní specializované zdravotnické zařízení s unikátní koncepcí ortopedie a rehabilitace pod jednou střechou. Pacientům nabízíme jak ambulantní, tak lůžkovou péči. Na základě smluv se zdravotními pojišťovnami nabízíme široký rozsah vysoce kvalitní zdravotní péče.

1. srpna 2023
ČLÁNEK
Fakultní nemocnice Hradec Králové

PŘEDSTAVENÍ NEMOCNICE

Královéhradecký kraj

Jednotka resuscitační a intenzivní péče Chirurgické kliniky Fakultní nemocnice Hradec Králové zajišťuje komplexní péči pro kriticky nemocné se selháním orgánových funkcí, po velkých břišních a cévních operacích a pro nemocné s polytraumaty.