Podrobné vyhledávání
Kraje
region_all Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj Zlínský krajZlínský kraj Jihomoravský krajJihomoravský kraj Pardubický krajPardubický kraj VysočinaVysočina Jihočeský krajJihočeský kraj Plzeňský krajPlzeňský kraj Karlovarský krajKarlovarský kraj PrahaPraha Středočeský krajStředočeský kraj Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj Liberecký krajLiberecký kraj Ústecký krajÚstecký kraj Olomoucký krajOlomoucký kraj Moravskoslezský krajZlínský krajJihomoravský krajPardubický krajVysočinaJihočeský krajPlzeňský krajKarlovarský krajPrahaStředočeský krajKrálovéhradecký krajLiberecký krajÚstecký krajOlomoucký kraj
4. prosince 2020
ČLÁNEK
Nemocnice Havlíčkův Brod, p.o.

Představení nemocnice

Vysočina

Nemocnice Havlíčkův Brod je zdravotnické zařízení zřizované Krajem Vysočina a disponuje velice moderním zázemím i přístrojovým vybavením. Naším posláním je poskytovat vysoce kvalifikovanou a kvalitní zdravotní péči prostřednictvím erudovaného a spokojeného personálu s využitím nejmodernějších technologií a postupů, kde na prvním místě je vždy dobro a bezpečí pacienta i zaměstnanců.

4. prosince 2020
ČLÁNEK
CZUB zdravotní s.r.o.

O klinice MŮJ LÉKAŘ

Zlínský kraj

Poliklinika MŮJ LÉKAŘ poskytuje odbornou zdravotnickou péči nejen současným a bývalým zaměstnancům České zbrojovky a.s. a jejich rodinným příslušníkům, ale i široké veřejnosti.

3. prosince 2020
ČLÁNEK
ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ

AKTUÁLNÍ PRACOVNÍ NABÍDKY A ZAJÍMAVÉ INFORMACE - LISTOPAD 2020 - JSME TU PRO VÁS JIŽ 9 LET

Celá ČR

CHCETE BÝT V OBRAZE? Stáhněte si kompletní přehled pracovních nabídek a dalších zajímavých informací z oboru zdravotnictví v LISTOPADOVÉM vydání ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ. DĚKUJEME ZA VAŠI PŘÍZEŇ :-)

20. listopadu 2020
ČLÁNEK
ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ

Skoro všem říkáme: Ano, vy jste se toho viru zbavil

Celá ČR

Nobelova cena za fyziologii a lékařství pro rok 2020 byla udělena společně Harveymu J. Alterovi, Michaelu Houghtonovi a Charlesi M. Riceovi za objev viru hepatitidy C. Tito vědci otevřeli cestu ke kauzální léčbě milionů pacientů. O dynamickém vývoji v oblasti tohoto onemocnění Medical Tribune hovořila s předsedou České hepatologické společnosti ČLS JEP prof. MUDr. Radanem Brůhou, CSc.

5. listopadu 2020
ČLÁNEK
Thomayerova nemocnice

Představení nemocnice

Praha

Proč Thomayerova nemocnice? Jsme moderní a rozvíjející se nemocnice, patřící mezi největší zdravotnická zařízení v České republice, ve které se poskytuje odborná specializovaná medicína. Lékaři z Thomayerovy nemocnice se řadí mezi špičkové odborníky v mnohých lékařských oborech.

29. října 2020
ČLÁNEK
Nemocnice Pelhřimov, p.o.

Představení nemocnice

Vysočina

Nemocnice Pelhřimov je součástí zdravotního systému Kraje Vysočina a také moderní nemocnicí. Má zaveden systém kontroly kvality dle národních akreditačních standardů osvědčený platnými certifikáty. Poskytuje základní a specializovanou péči v širokém rozsahu nabízených služeb, a to nejen pro občany Pelhřimova, ale také pro celý region kraje.

26. října 2020
ČLÁNEK
ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ

Kompetence mladých lékařů

Celá ČR

Mladí lékaři mají od roku 2017 ze zákona povinnost složit po absolvování kmene zkoušku. Na její složení by logicky mělo navazovat i přiznání nových kompetencí. Dosavadní právní úprava však lékařům po kmeni kompetence nepřiznávala.

21. října 2020
ČLÁNEK
ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ

Platy zdravotníků porostou příští rok o deset procent

Celá ČR

Tarifní platy zdravotníků porostou příští rok o deset procent. Řekla to předsedkyně Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče Dagmar Žitníková. Původně odbory požadovaly 15 procentní růst, s kompromisem jsou ale spokojeni. Přidáno totiž dostanou i zdravotníci v sociálních službách. Navýšení je podle Žitníkové také výraznější než loni, kdy dostali plošně 1500 korun.

13. října 2020
ČLÁNEK
ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ

Ministr volá zdravotníky ze zálohy na pomoc

Celá ČR

Situace je vážná, počet nakažených zdravotníků se zvyšuje. Personál v nemocnicích potřebuje posílit, uvádí ministr Roman Prymula.

12. října 2020
ČLÁNEK
ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ

AKTUÁLNÍ PRACOVNÍ NABÍDKY A ZAJÍMAVÉ INFORMACE - ŘÍJEN 2020

Celá ČR

CHCETE BÝT V OBRAZE? Stáhněte si kompletní přehled pracovních nabídek a dalších zajímavých informací z oboru zdravotnictví v ŘÍJNOVÉM vydání ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ.