Podrobné vyhledávání
Kraje
region_all Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj Zlínský krajZlínský kraj Jihomoravský krajJihomoravský kraj Pardubický krajPardubický kraj VysočinaVysočina Jihočeský krajJihočeský kraj Plzeňský krajPlzeňský kraj Karlovarský krajKarlovarský kraj PrahaPraha Středočeský krajStředočeský kraj Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj Liberecký krajLiberecký kraj Ústecký krajÚstecký kraj Olomoucký krajOlomoucký kraj Moravskoslezský krajZlínský krajJihomoravský krajPardubický krajVysočinaJihočeský krajPlzeňský krajKarlovarský krajPrahaStředočeský krajKrálovéhradecký krajLiberecký krajÚstecký krajOlomoucký kraj
1. prosince 2023
ČLÁNEK
Imperial Karlovy Vary a.s.

Společnost Imperial Karlovy Vary - „Tvůrce moderního lázeňství"

Karlovarský kraj

Společnost Imperial Karlovy Vary je jedním z nejvýznamnějších poskytovatelů komplexní lázeňské a wellness péče v České republice. Značnou měrou se podílí na dobrém renomé českého lázeňství.

22. listopadu 2023
ČLÁNEK
Centrum zdraví Smíchov, s.r.o.

PŘEDSTAVENÍ ZAŘÍZENÍ

Praha

Ambulance Centrum zdraví poskytují komplexní zdravotnické služby a nadstandardní lékařskou péči. Na našich pracovištích na Smíchově a Palmovce a Dolních Břežanech naleznete ordinace specializovaných lékařů mnoha odborností (kompletní přehled odborností zde https://www.zdravismichov.cz/odbornosti ).

21. listopadu 2023
ČLÁNEK
Ústav pro péči o matku a dítě

V ÚPMD jako první v ČR mění díky telemedicíně prenatální péči o nastávající maminky

Praha

Ústav pro péči o matku a dítě (ÚPMD) Podolí, přední česká porodnice s počtem více než 5000 porodů za rok, díky spolupráci se společností MeddiHub a.s. posouvá prenatální péči na zcela novou úroveň. V rámci projektu „Telemedicína v prenatální péči“ společně představují revoluční koncept hybridní péče, který kombinuje kvalitní standardní péči s inovativními distančními možnostmi.

14. listopadu 2023
ČLÁNEK
Nemocnice Benešov

K interně již vede nadzemní koridor. Propojení pavilonů je tak kompletní

Středočeský kraj

V pondělí 25.9.2023 odpoledne došlo k vyzvednutí druhé části nadzemního koridoru, který nyní spojuje interní pavilon a novou budovu v parku (centrální vstupní pavilon). Ocelová konstrukce byla delší o deset centimetrů než první část směrem k chirurgii - je dlouhá 36 m a váží 19 tun. Tentokrát bylo uložení složitější, protože stavebníci museli konstrukci položit z boku interního pavilonu na…

14. listopadu 2023
ČLÁNEK
Stodská nemocnice,a.s.

Rodinná atmosféra kousek za Plzní

Plzeňský kraj

Nemocnice ve Stodu se mění před očima. Od roku 2015 se postupně rozšiřuje a prochází průběžnou modernizací. Vždy je však kladen důraz na to, aby byl zachován punc rodinné nemocnice, kde uzdravuje jak zkušený personál a moderní léčebné metody, tak i klidné prostředí.

13. listopadu 2023
ČLÁNEK
Chronicare s. r. o.

Zařízení Chronicare navazují na péči oddělení ARO a JIP

Středočeský kraj

Část pacientů, kteří v důsledku úrazu nebo závažného onemocnění byli hospitalizováni na akutních lůžkách intenzívní péče (ARO nebo JIP) mohou být kandidáty hospitalizace na lůžkách následné intenzívní péče (NIP). Komplexní péči o tyto komplikované pacienty ve Středočeském, Moravskoslezském a Jihomoravském kraji zabezpečují zařízení následné intenzivní péče (NIP) Chronicare.

8. listopadu 2023
ČLÁNEK
ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ

JSME TU PRO VÁS JIŽ 12 LET - DĚKUJEME ZA VAŠI PŘÍZEŇ !

Celá ČR

Máme pro Vás přehled aktuálních pracovních nabídek a zajímavých informací z oboru zdravotnictví ve VÝROČNÍM - LISTOPADOVÉM vydání ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ. Najdete nás také na facebookové stránce – Zaměstnání ve zdravotnictví – staňte se našimi fanoušky!

7. listopadu 2023
ČLÁNEK
Nemocnice Benešov

Přelomový den v historii nemocnice. Instaloval se nový přístroj magnetické rezonance

Středočeský kraj

Nemocnice tak bude mít od prosince možnost využívat pro své pacienty ultramoderní magnetický scanner Siemens Magnetom Vida o síle pole 3 Tesla s inovativní technologií BioMatrix. „Tato technologie, kterou disponuje zatím pouze minimum strojů na světě, zohledňuje lidskou jedinečnost a překonává variabilitu pacientů. Výsledkem je méně opakovaných skenů, předvídatelné plánování a konzistentní,…

6. listopadu 2023
ČLÁNEK
Innova Healthcare, a.s

Staráme se o spokojenost našich zaměstnanců

Praha

Jsme mladá zdravotnická skupina, pod kterou patří hned několik zdravotnických zařízení v Praze, Mostě a Moravskoslezském kraji. Všechny provozy se neustále rozšiřují a zároveň přibývají další. Už nyní tedy zaměstnáváme skoro 300 lidí. Kromě lékařů se jedná také o zdravotní sestry, další nelékařský personál a administrativní pracovníky.

6. listopadu 2023
ČLÁNEK
TeamPrevent-Santé, s.r.o.

PŘEDSTAVENÍ ZAŘÍZENÍ

Praha

TeamPrevent-Santé s.r.o. soukromé zdravotnické zařízení, poskytující od roku 1994 komplexní zdravotní služby na českém trhu. Najdete nás v centru města na Praze 1. Sídlo společnosti je zároveň klinikou. Její součástí je například interna, stomatologie, gynekologie, oftalmologie, praktické lékařství, fyzioterapie či ORL.