Podrobné vyhledávání
Kraje
region_all Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj Zlínský krajZlínský kraj Jihomoravský krajJihomoravský kraj Pardubický krajPardubický kraj VysočinaVysočina Jihočeský krajJihočeský kraj Plzeňský krajPlzeňský kraj Karlovarský krajKarlovarský kraj PrahaPraha Středočeský krajStředočeský kraj Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj Liberecký krajLiberecký kraj Ústecký krajÚstecký kraj Olomoucký krajOlomoucký kraj Moravskoslezský krajZlínský krajJihomoravský krajPardubický krajVysočinaJihočeský krajPlzeňský krajKarlovarský krajPrahaStředočeský krajKrálovéhradecký krajLiberecký krajÚstecký krajOlomoucký kraj
10. ledna 2023
ČLÁNEK
ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ

AKTUÁLNÍ PRACOVNÍ NABÍDKY A ZAJÍMAVÉ INFORMACE - LEDEN 2023

Celá ČR

Máme pro Vás přehled aktuálních pracovních nabídek a zajímavých informací z oboru zdravotnictví v LEDNOVÉM vydání ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ. JSME tu pro VÁS již 11 LET - DĚKUJEME ZA VAŠI PŘÍZEŇ! PŘEJEME VÁM VŠE NEJLEPŠÍ V ROCE 2023!

9. ledna 2023
ČLÁNEK
Nemocnice Pelhřimov, p.o.

Nemocnice Pelhřimov je moderní zařízení podporující individuální rozvoj zaměstnanců

Vysočina

Nemocnice Pelhřimov je moderní nemocnicí a součástí zdravotního systému Kraje Vysočina. Poskytuje základní a specializovanou péči v širokém rozsahu nabízených služeb, a to nejen pro občany Pelhřimova, ale také pro celý region kraje. Díky vysoké kvalitě služeb je vyhledávána pacienty. Počtem ošetřených klientů se řadí mezi standardní poskytovatele zdravotní péče v rámci České republiky.

20. prosince 2022
ČLÁNEK
ReproGenesis a.s.

PŘEDSTAVENÍ ZAŘÍZENÍ

Jihomoravský kraj

Klinika reprodukční medicíny ReproGenesis v Brně se řadí mezi přední evropská IVF centra. Díky využití nejmodernějšího technického vybavení, poznatků a postupů současné lékařské vědy, týmu špičkových specializovaných odborníků věnujících se umělému oplodnění řadu let a individuálnímu přístupu, který klade důraz na důvěru, empatii a porozumění, dosahujeme vysoké úspěšnosti v léčbě neplodnosti.

9. prosince 2022
ČLÁNEK
ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ

AKTUÁLNÍ PRACOVNÍ NABÍDKY A ZAJÍMAVÉ INFORMACE - PROSINEC 2022

Celá ČR

Máme pro Vás přehled aktuálních pracovních nabídek a zajímavých informací z oboru zdravotnictví v PROSINCOVÉM vydání ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ. JSME tu pro VÁS již 11 LET - DĚKUJEME ZA VAŠI PŘÍZEŇ :-)

7. prosince 2022
ČLÁNEK
HealthCare Institute Czech Republic o.p.s.

Výsledky 17. ročníku celostátního hodnotícího projektu „Nemocnice ČR 2022“

Celá ČR

Organizace HealthCare Institute o.p.s. si Vám dovoluje předložit výsledky 17. ročníku celostátního projektu „Nemocnice ČR 2022“, který byl realizován v období od 1. února do 31. srpna a bylo do něj osloveno 148 nemocnic s akutními lůžky z celé České republiky.

5. prosince 2022
ČLÁNEK
Léčebné lázně Jáchymov a.s.

Lázně Jáchymov - krušnohorský poklad

Karlovarský kraj

Jáchymov je město na úpatí Krušných hor, které díky svému geologicky bohatému podloží dosáhlo světového významu. Ve středověku se zde těžilo kvalitní stříbro, které se používalo k ražbě tolarů a o několik století později se zdejší horníci začali zajímat i o zdejší vodu. Když byly v roce 1906 vědecky potvrzeny léčivé účinky podzemních pramenů, začala se psát nová historie města. Zprvu se voda ke…

9. listopadu 2022
ČLÁNEK
ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ

AKTUÁLNÍ PRACOVNÍ NABÍDKY A ZAJÍMAVÉ INFORMACE - LISTOPAD 2022

Celá ČR

Máme pro Vás přehled aktuálních pracovních nabídek a zajímavých informací z oboru zdravotnictví ve výročním LISTOPADOVÉM vydání ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ. JSME tu pro VÁS již 11 LET - DĚKUJEME ZA VAŠI PŘÍZEŇ!!

8. listopadu 2022
ČLÁNEK
Rehabilitační nemocnice Beroun

Představení zařízení

Středočeský kraj

Rehabilitační nemocnice Beroun patří k nejlépe vybaveným a nejkomfortnějším pracovištím svého typu nejen v Česku, ale i v Evropě.

4. listopadu 2022
ČLÁNEK
Lázně Slatinice a.s.

Malebné lázně Slatinice – perla v srdci Hané

Olomoucký kraj

Už přes 490 let vás v uprostřed překrásné krajiny Hanáckého regionu přivítají malebné lázně s dlouholetou tradicí a rodinnou atmosférou. Pyšníme se blahodárnými sirnými prameny, které pomáhají při léčbě pohybového aparátu, oběhového ústrojí a také kožních, onkologických i nervových onemocnění. Náš zkušený personál poskytuje špičkovou individuální péči pacientům ze všech koutů země i zahraničí.

27. října 2022
ČLÁNEK
HealthCare Institute Czech Republic o.p.s.

17. ročník odborné konference „Efektivní nemocnice 2022" - 29.-30.112022

Celá ČR

Srdečně Vás zveme na 17. ročník odborné konference „Efektivní nemocnice 2022 – Strategie zdravotních pojišťoven, nemocnic a ambulancí“, která se bude konat v úterý 29. 11. 2022 a ve středu 30. 11. 2022 v Clarion Congress Hotel Prague – Vysočany.