Podrobné vyhledávání
Kraje
region_all Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj Zlínský krajZlínský kraj Jihomoravský krajJihomoravský kraj Pardubický krajPardubický kraj VysočinaVysočina Jihočeský krajJihočeský kraj Plzeňský krajPlzeňský kraj Karlovarský krajKarlovarský kraj PrahaPraha Středočeský krajStředočeský kraj Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj Liberecký krajLiberecký kraj Ústecký krajÚstecký kraj Olomoucký krajOlomoucký kraj Moravskoslezský krajZlínský krajJihomoravský krajPardubický krajVysočinaJihočeský krajPlzeňský krajKarlovarský krajPrahaStředočeský krajKrálovéhradecký krajLiberecký krajÚstecký krajOlomoucký kraj
9. ledna 2024
ČLÁNEK
DPS „Ondřejov“ s. r. o.

PŘEDSTAVENÍ ZAŘÍZENÍ

Praha

Denní psychoterapeutické sanatorium Ondřejov sídlí v Praze 4 v historické budově obklopené přírodou. Od poloviny roku 2022 je součástí zdravotnického holdingu AKESO.

14. prosince 2023
ČLÁNEK
ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ

PROSINEC 2023 - JSME TU PRO VÁS JIŽ 12 LET - DĚKUJEME ZA VAŠI PŘÍZEŇ !

Celá ČR

Máme pro Vás přehled aktuálních pracovních nabídek a zajímavých informací z oboru zdravotnictví v PROSINCOVÉM vydání ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ. Najdete nás také na facebookové stránce – Zaměstnání ve zdravotnictví – staňte se našimi fanoušky! PŘEJEME VÁM POHODOVÉ SVÁTKY A VŠE NEJLEPŠÍ V ROCE 2024!

11. prosince 2023
ČLÁNEK
Niederbayerische Thermengemeinschaft e. V.

PŘEDSTAVENÍ LÁZNÍ

Dolnobavorské termální lázně se skládají z pěti lázní. Tři z nich se nacházejí v oblasti Rottal: Europa Therme Bad Füssing, Wohlfühl-Therme Bad Griesbach a Rottal Terme Bad Birnbach. Kaiser Therme Bad Abbach a Limes Therme Bad Gögging se nacházejí ve větší oblasti Regensburgu a Ingolstadtu a jsou známé také jako dunajské lázně. Každé z těchto lázní má své vlastní léčebné zaměření, podpořeno celou…

11. prosince 2023
ČLÁNEK
Domov sv. Karla Boromejského

Energie nemocným seniorům

Praha

Příspěvek na úhradu zvýšených nákladů na energie (elektřina a plyn) Znatelně se to týká nás všech. Rapidní nárůst cen energií, s jakým nyní bojujeme, již pro nás jako neziskovou organizaci není zvladatelný.

11. prosince 2023
ČLÁNEK
Nemocnice Tábor, a.s.

Rozšíření diagnostického zařízení na radiologickém oddělení

Jihočeský kraj

V rámci dotačního projektu „Modernizace vybavení Nemocnice Tábor, a.s.“ jsme na RTG pořídili multimodalitní portál VITREA a nové diagnostické stanice. Multimodalitní znamená možnost prohlížení obrázků z různých zobrazovacích metod, jako je zejména CT a MR, kontroly těchto vyšetření u pacienta v čase, jejich fúzi apod.

8. prosince 2023
ČLÁNEK
Krajská nemocnice T. Bati, a. s.

KNTB NAKOUPILA LŮŽKA ZA TÉMĚŘ 42 MILIONŮ KORUN

Zlínský kraj

Krajská nemocnice T. Bati ve Zlíně nakoupila postupně během letošního roku desítky nových nejmodernějších lůžek pro pacienty. Jedná se o 49 lůžek resuscitačních, 17 transportních a 255 kusů standardních pacientských lůžek za téměř 42 milionů korun. Lůžka byla pořízena v rámci dotací IROP (REACT-EU).

7. prosince 2023
ČLÁNEK
Nemocnice Písek, a.s.

Nemocnice Písek je jako zaměstnavatel druhá nejlepší v celé ČR

Jihočeský kraj

Nemocnice Písek je druhou nejlepší tuzemskou nemocnicí v přístupu k zaměstnancům. Vyplývá to z výsledků letošního celostátního klání nemocnic, které už řadu let organizuje HealthCare Institute a v němž kvalitu nemocnic posuzují sami pacienti a zaměstnanci. Výsledky hodnocení byly zveřejněny 28.11.2023 na konferenci k efektivitě nemocnic v Praze.

6. prosince 2023
ČLÁNEK
HealthCare Institute Czech Republic o.p.s.

Výsledky 9. ročníku celostátního hodnotícího projektu „Zdravotní pojišťovna roku 2023“

Celá ČR

HealthCare Institute o.p.s. si Vám dovoluje předložit také výsledky 9. ročníku celostátního projektu „Zdravotní pojišťovna roku 2023“, který byl realizován v období od 1. února do 31. srpna a hodnotil komunikaci 7 zdravotních pojišťoven (tj. národních plátců zdravotní péče) s pojištěnci a zdravotnickými zařízeními.

6. prosince 2023
ČLÁNEK
HealthCare Institute Czech Republic o.p.s.

Výsledky 18. ročníku celostátního hodnotícího projektu „Nemocnice ČR 2023“

Celá ČR

V Praze dne 28. listopadu 2023: Organizace HealthCare Institute o.p.s. si Vám dovoluje předložit výsledky 18. ročníku celostátního projektu „Nemocnice ČR 2023“, který byl realizován v období od 1. února do 31. srpna a bylo do něj osloveno 148 nemocnic s akutními lůžky z celé České republiky.

5. prosince 2023
ČLÁNEK
Innova Healthcare, a.s

ROZHOVOR s vedoucí lékařkou gynekologie MUDr. Terezou Čeledovou

Praha

„Nejsme jen ambulance, máme i kvalitně vybavený sál pro jednodenní chirurgii,” říká vedoucí lékařka gynekologie MUDr. Tereza Čeledová. Jaké jsou novinky v oboru gynekologie? A co je nejčastějším důvodem návštěvy ordinace? To nám přiblížila vedoucí lékařka nového gynekologického centra společnosti ImunoGen MUDr. Tereza Čeledová.