Podrobné vyhledávání
Kraje
region_all Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj Zlínský krajZlínský kraj Jihomoravský krajJihomoravský kraj Pardubický krajPardubický kraj VysočinaVysočina Jihočeský krajJihočeský kraj Plzeňský krajPlzeňský kraj Karlovarský krajKarlovarský kraj PrahaPraha Středočeský krajStředočeský kraj Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj Liberecký krajLiberecký kraj Ústecký krajÚstecký kraj Olomoucký krajOlomoucký kraj Moravskoslezský krajZlínský krajJihomoravský krajPardubický krajVysočinaJihočeský krajPlzeňský krajKarlovarský krajPrahaStředočeský krajKrálovéhradecký krajLiberecký krajÚstecký krajOlomoucký kraj
7. září 2021
ČLÁNEK
ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ

AKTUÁLNÍ PRACOVNÍ NABÍDKY A ZAJÍMAVÉ INFORMACE - ZÁŘÍ 2021

Celá ČR

CHCETE BÝT V OBRAZE? Stáhněte si kompletní přehled pracovních nabídek a dalších zajímavých informací z oboru zdravotnictví v ZÁŘIJOVÉM vydání ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ. Pravidelný - měsíční - odběr jednotlivých vydání ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ si zajistíte registrací Vašeho e-mailu ZDE: https://www.zamestnanivezdravotnictvi.cz/bulletin-prihlaseni/

6. září 2021
ČLÁNEK
Oblastní nemocnice Náchod a.s.

Představení nemocnice Rychnov nad Kněžnou

Královéhradecký kraj

Rychnovská nemocnice (založena 1892), člen skupiny nemocnic ONN,a.s., jako jediná zajišťuje zdravotní péči pro druhý největší okres Královéhradeckého kraje.

31. srpna 2021
ČLÁNEK
Nemocnice Na Homolce

Představení nemocnice

Praha

Nemocnice Na Homolce patří mezi organizace přímo řízené Ministerstvem zdravotnictví ČR. Jako nadstavbové klinické zařízení nemá předurčenou žádnou tzv. spádovou oblast, ale přijímá pacienty na doporučení praktických lékařů a specialistů z celé republiky, popř. i ze zahraničí.

24. srpna 2021
ČLÁNEK
DTO CZ

GERONTOLOGICKÉ DNY SEVEROZÁPAD

Ústecký kraj

Rádi bychom Vás pozvali na 16. ročník konference Gerontologické dny severozápad, která se uskuteční dne 23. září 2021 v Multifunkčním informačním a vzdělávacím centu Kampusu Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem. Odborná konference je určena nejen pro pracovníky sociálních služeb, ale vítáni jsou i lékaři, zdravotní sestry, záchranáři, fyzioterapeuti - prostě všichni profesionálové pečující o…

9. srpna 2021
ČLÁNEK
ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ

AKTUÁLNÍ PRACOVNÍ NABÍDKY A ZAJÍMAVÉ INFORMACE - SRPEN 2021

Celá ČR

CHCETE BÝT V OBRAZE? Stáhněte si kompletní přehled pracovních nabídek a dalších zajímavých informací z oboru zdravotnictví v SRPNOVÉM vydání ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ. Pravidelný - měsíční - odběr jednotlivých vydání ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ si zajistíte registrací Vašeho e-mailu ZDE: https://www.zamestnanivezdravotnictvi.cz/bulletin-prihlaseni/ PŘEJEME VÁM POHODOVÝ ZBYTEK LÉTA :-)

9. srpna 2021
ČLÁNEK
Pure Bohemia, s.r.o.

Sanatorium Meziboří

Ústecký kraj

Sanatorium Meziboří v Krušných horách se dlouhodobě zaměřuje na poskytování klasické léčebně rehabilitační péče.

6. srpna 2021
ČLÁNEK
DOMÁCÍ ZDRAVOTNÍ PÉČE – CHARITA OLOMOUC

Již 30 let zkušeností s domácí zdravotní a hospicovou péčí

Olomoucký kraj

Lidové pořekadlo „Všude dobře, doma nejlíp“ platí i v čase stáří, nemoci a závěru života. Proto Charita Olomouc krátce po Sametové revoluci při obnovení své činnosti v roce 1991 začala jako jednu z prvních služeb poskytovat domácí zdravotní péči.

6. srpna 2021
ČLÁNEK
Oblastní nemocnice Trutnov a.s.

Představení nemocnice

Královéhradecký kraj

V Oblastní nemocnici Trutnov víme, že spokojenost našich zaměstnanců se odráží na kvalitě jejich práce a vstřícnosti k pacientům. Dbáme na poskytování vysoce odborné péče v rodinné atmosféře středně velké nemocnice.

2. srpna 2021
ČLÁNEK
Poliklinika Dolní Břežany

Představení polikliniky

Praha

Náš tým tvoří špičkoví lékaři různých specializací. Primárně se jedná o alergologii, kde zajišťujeme péči pro děti i dospělé.

2. srpna 2021
ČLÁNEK
Poliklinika Palmovka

Představení polikliniky

Praha

Náš tým tvoří špičkoví lékaři různých specializací. Primárně se jedná o alergologii a pneumologii vč. vyšetření NIOX, bodypletysmograf.