Olivova dětská léčebna, o.p.s.

Přijme lékaře/ku pediatra

4. září 2019
TOP INZERÁT
Středočeský kraj

Dětská odborná léčebna v Říčanech u Prahy poskytuje komplexní léčebně-rehabilitační a následnou lůžkovou péči malým pacientům. Pokud je Vaším pracovním snem měnit dětské životy k lepšímu, pojďte se připojit k našemu přátelskému týmu.

Kromě skvělého platu se můžete těšit na: partu cca 80 odvážlivců, kteří táhnou za jeden provaz, zajímavou práci, která je radostí i výzvou zároveň, 5 týdnů dovolené, 3 dny sick days, příspěvek na sport a relaxaci, příspěvek na obědy od našich skvělých kuchařů, možnost umístění dítěte do školky v areálu léčebny i na krásné prostředí, kde na Vás dýchne historie.

Oslovili jsme Vás? Tak neváhejte, ozvěte se Olze Trnkové, tel. 602 627 741, email: personal@olivovna.cz a přijeďte k nám na dobrou kávu.

5. září 2019
ČLÁNEK
Olivova dětská léčebna, o.p.s.

Proč pracovat v Olivově dětské léčebně?

Středočeský kraj

Olivova dětská léčebna zahájila svoji činnost již roku 1896 a je považována za nejstarší zdravotnické zařízení tohoto typu nejenom v Čechách, ale i v Evropě. I přes úctyhodný věk se stále vyvíjíme a zdokonalujeme, abychom dostáli neskromnému cíli, který je neměnný – zdraví našich dětí.