Podrobné vyhledávání
Kraje
region_all Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj Zlínský krajZlínský kraj Jihomoravský krajJihomoravský kraj Pardubický krajPardubický kraj VysočinaVysočina Jihočeský krajJihočeský kraj Plzeňský krajPlzeňský kraj Karlovarský krajKarlovarský kraj PrahaPraha Středočeský krajStředočeský kraj Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj Liberecký krajLiberecký kraj Ústecký krajÚstecký kraj Olomoucký krajOlomoucký kraj Moravskoslezský krajZlínský krajJihomoravský krajPardubický krajVysočinaJihočeský krajPlzeňský krajKarlovarský krajPrahaStředočeský krajKrálovéhradecký krajLiberecký krajÚstecký krajOlomoucký kraj
23. července 2019
ČLÁNEK
Všeobecný lékař s. r. o.

OTEVÍRÁNÍ ORDINACE V ČERNOVICÍCH

Vysočina

Jak jsme otevírali další ordinaci v malém městečku, tentokráte v Černovicích, a jak to celé vzniklo.

16. července 2019
ČLÁNEK
Nemocnice Benešov

Představení Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a. s.

Středočeský kraj

Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov je středně velkou nemocnicí Středočeského kraje. Její tradice sahá do doby Rakousko-Uherské, do roku 1898, kdy byla otevřena. Disponuje řadou ambulantních pracovišť a 10 lůžkovými odděleními s celkovou kapacitou 436 lůžek. V nabídce má i speciální programy, jako je péče o válečné veterány, spánková laboratoř, estetická medicína, sportovní medicína, kýlní…

15. července 2019
ČLÁNEK
ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ

PRACOVNÍ NABÍDKY - ČERVENEC 2019

Celá ČR

Stáhněte si ZDARMA aktuální přehled pracovních nabídek zde: http://www.zamestnanivezdravotnictvi.cz/bulletin-prihlaseni/

12. července 2019
ČLÁNEK
ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ

Babišovy čáry s čísly. Jak jsou ve skutečnosti placeny zdravotní sestry?

Celá ČR

Andrej Babiš nedávno vypustil zavádějící čísla o platových poměrech zdravotních sester a sanitářů. Realita je ovšem od obrázku, který se snaží vykreslit jeho tým, odlišná – samozřejmě mnohem horší.

8. července 2019
ČLÁNEK
ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ

Musíme začít bojovat za mladé kardiology

Celá ČR

„Kardiologická společnost je silná jenom díky tomu, že se na jejím chodu podílí tolik lidí, že tolik kardiologů je tak aktivních,“ říká prof. MUDr. Aleš Linhart, DrSc., který se právě ujímá funkce předsedy České kardiologické společnosti.

3. července 2019
ČLÁNEK
ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ

Jihočeská univerzita otevře bakalářský obor pro dětské sestry

Celá ČR

Od nadcházejícího akademického roku 2019/2020 se bude na Zdravotně sociální fakultě Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích vyučovat nový studijní program Pediatrické ošetřovatelství. Jeho absolventi a absolventky najdou uplatnění v ordinacích pediatrů a na dětských nemocničních odděleních. Zájemci se mohou hlásit do 10. srpna. Sdělila to mluvčí fakulty Alena Binterová.

28. června 2019
ČLÁNEK
ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ

Na podporu zubařů v odlehlých regionech šlo přes 22 milionů Kč

Celá ČR

Na podporu zubních lékařů v odlehlých regionech rozdělilo ministerstvo zdravotnictví od května 2018 přes 22 milionů korun. Informovalo o tom v tiskové zprávě. Dotace získalo 19 ordinací, využívají je na mzdy zdravotních sester nebo zubních hygienistek. Zubních lékařů je registrováno asi 10.000. Více než polovina jich je v Praze a krajských městech. Obdobných dotací pro praktické lékaře…

24. června 2019
ČLÁNEK
ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ

Sestry už neodcházejí po stovkách

Celá ČR

„Tabulky se rušit nebudou. Nějaké navýšení příjmů zdravotníků plánujeme, ale říkám otevřeně, že nebude tak výrazné jako letos,“ říká ministr Adam Vojtěch v rozhovoru, ve kterém došlo i na konkrétní dotazy sester z praxe.

18. června 2019
ČLÁNEK
ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ

Čtyři pilíře zdravotnictví. Co s tím?

Celá ČR

Podle moudrého a zkušeného onkochirurga Jana Žaloudíka z Masarykova onkologického ústavu v Brně stojí, a taky padá, každý zdravotnický systém v každé zemi na čtyřech základních pilířích – organizace, finance, vzdělávání a inovace.

14. června 2019
ČLÁNEK
ZAMĚSTNÁNÍ ve ZDRAVOTNICTVÍ

Vláda je spokojena, jak zvýšila zdravotníkům platy

Celá ČR

Na jednání odborů, zaměstnavatelů a vlády se v pondělí 10. června mluvilo o situaci ve zdravotnictví a také o platech. Ministryně financí navrhuje pro příští rok růst platů o dvě procenta, lékařské odbory zvažují protesty.